Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A leendő após tegeződni akar...

A leendő após tegeződni akar mit csináljak?

Figyelt kérdés

18/F

nem vagyok az a félénk fajta de nem akarok semmit elrontani a bnőmmel, azt hiszem elég jóba vagyunk a faterral és 1,5 éve vagyok a bnőmmel aki 19.én lesz 18 éves, köszi a segítségeteket!!!!:)


2012. jan. 3. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

madáretetőt.

Tegeződj. Ő az idősebb, ha felajánlja, illetlenség visszautasítani.

2012. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen tegezném:D

Az enyém egy aranyember, humora van, jószívű, rendes, korrekt, de mégsem kért fel tegezésre, 52 éves. Végül is nem bánom, de nem esne rosszul:D

2012. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

mi mást tehetnél..

ezt nem lehet visszautasítani. Ő döntött, tegeződtök.

2012. jan. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szüleim is tegeződnek a barátommal.Már a kezdetektől.Nemsokkal vannak 40 felett, párom 24.Fogadd el a tegeződést:)
2012. jan. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én is tegezem a barátom apukáját és ő is az enyémet

meg lettünk kérve, jóban is vagyunk:)

szerinte ez tök jó dolog

19L

2012. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát jó, elfogadom a tegeződést :D
2012. jan. 3. 22:19
 7/11 pusztulatos póniló válasza:
Eleinte fura, de hosszútávon egyszerűbb tegeződni! :) Emellett ez azt is jelentheti, hogy a bizalmába fogadott, és ahogy előttem írták, valóban illetlenség lenne visszautasítani. :)
2012. jan. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Sokat segítettetek de komolyan!!!

Sajnos ezt nem tudtam hogy udvariatlanság lenne elutasítani!!!Akkor ennek nagyon örülök hogy megkérdeztem és hogy sokan így látják hogy ez jó dolog!Köszi mindenkinek :)

2012. jan. 3. 23:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor tegeződj! Csak az elején fura, de megszokod és jól is fog esni. Ha meg bírod az öreget, nem lesz gond. Ez valamilyen szinten a bizalom jele, sértő lenne visszautasítani. Örülj, hogy kedvel! :)
2012. jan. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A lényeget leírták előttem. Ha nem megy egyszerre a tegeződés, akkor tedd hozzá, hogy "bácsi". (vagy nemtudom nálatok, hogy szokás).

Pl. Szia Sanyi bácsi!

Ez úgy még átmenet a magázódás és a tegeződés között. Benne van, hogy még megadod a tiszteletet neki.

2012. jan. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!