Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg, hogy...

Miért nem érti meg, hogy kettőnkért teszem, vagyis tenném?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok a vőlegényemmel, együtt élünk. 22 éves vagyok, ő 29. Az a helyzet adódott, hogy 2 hónapja munkanélküli vagyok, a párom fizetéséből élünk. Van egy nagyon kedves ismerősöm, már régóta ismerem. Plus size modellekkel foglalkozik. Egy ilyen ügynökségnél dolgozik. Ugyebár ahhoz, hogy bekerülj egy ilyen helyre, tanfolyamra kell járnod, amit fizetni kell. Nos, nekem nem kellene. Régen tettem neki egy hatalmas szivességet, és most viszonozni szeretné úgy, hogy munkát ad. Mondtam a vőlegényemnek, hogy van egy ilyen lehetőség, járhatnék fotózásokra, amikért kisebb-nagyobb összegeket kapnék. Szó szerint megtiltotta nekem ezt a dolgot. Mondván, hogy én nem vagyok kövér, nem futnék be ott soha. Mondtam neki, hogy ide nem csak kifejezetten kövér lányokat keresnek. Mutattam neki modelleket, van is egy, akire alkatilag hasonlítok.

[link]

Szerinte is hasonlítok, de neki ezek a nők így képen gusztustalanok. Ha már modellkedni akarok, akkor fogyjak le és majd akkor lehet róla szó. Legyek igazi modell, ne járassam le ilyen "dagimodellséggel", ahogy ő fogalmazott. Olyan ocsmány dolgokat vágott a fejemhez, amivel elérte, hogy lemondjak erről a dologról. Az önbizalmamat a föld alá tiporta.2 hónapja keresek munkát, de egyszerűen nincs. És akkor itt van ez a lehetőség, amivel pénzt lehetne keresni. Nem mondom, hogy ebből gazdagodnánk meg, de akkor is pénz. Szerinte viszont üljek otthon, és keressek normális munkát, ahelyett, hogy illegetném magamat mások előtt. Most mit csináljak? Teljesen tanácstalan vagyok. Beszélni nem lehet vele se erről, se másról. Annyira makacs.


2012. jan. 2. 13:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el és próbáld ki, mutass utána neki pár fotót és ha gusztustalannak találja, hogy szépen ki vagy sminkelve, a hajad megvan csinálva és jó ruhákban vagy, akkor, hogy tud veled lenni simán. Nekem kicsit felszínes, a modellséget nem szégyenli, de ha duci, akkor már igen.
2012. jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Ma 13:36

Teljesen jól látod a dolgokat. Hidd el, gondolkodom ezerrel, hogy mit lépjek. Én támogatom, sok rossz történt vele, mindig mellette voltam. Én csak ennyit kértem tőle, hogy most ő támogasson. Azért vágott ilyen dolgokat a fejemhez, hogy elvegye az egésztől a kedvem.

2012. jan. 2. 13:42
 13/21 A kérdező kommentje:
Biztos attól retteg, hogy a haverjai cikizik majd, hogy duci modell a nője. Pedig nem érzem magam annak. De nem is a kövérségen van a hangsúly, az én részemről. Egy modell barátnő menő, egy duci modell gáz. Legalábbis ezt mondta.
2012. jan. 2. 13:44
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

Nézzed a másik oldalát is a dolognak!


Mert pl. mi van akkor, ha a haverok/munkatársak öltözőszekrényébe kiragasztva,

megtalálja majd a párjának a fotóját??

2012. jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

13:36-nál a pont! 100%-ban igaza van!


Ez a pasi uralkodni akar rajtad, másrészt nem igazán tisztel, nem nagyon szerethet...elmondom miért:


Ezt mondta arra a duci modellre, aki rád hasonlít:


"Szerinte is hasonlítok, de neki ezek a nők így képen gusztustalanok. Ha már modellkedni akarok, akkor fogyjak le és majd akkor lehet róla szó. Legyek igazi modell, ne járassam le ilyen "dagimodellséggel", ahogy ő fogalmazott."


1. nem tetszel neki, szégyell téged!

2. fogyj le akkor lehetsz modell! Neki igazából vékonyan jönnél be....


Hát...ha nekem a párm ezt mondanám kivágnám, és elkezdenék modellkedni!


Csak nyugodtan vállald el a melót!

1. lesz pénzed

2. pénz valamilyen szinten "hatalom" és függetlenség

3. ne hagyd hogy uralkodjon rajtad!


Vállad el a munkát! Még ha ducimodell is vagy, akkor is kapsz érte jó pénzt, amit a saját függetlenedésed miatt is kell!

2012. jan. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ha van kedves hozzá akkor csináld! Nem ciki duci modellnek lenni, nem értem miért érezteti ezt veled.
2012. jan. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Legyél az én barátnőm, én elengednélek. A vőlegényed egy igazi húsos p.cs.

Igaz, egy vasam sincs. :D

2012. jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
13.36-os vagyok.,Ha teljesen kisajátít Téged az nagyon gáz!Így h Ő tart el mégjobban uralkodni akar rajtad.Higgy nekem van tapasztalatom gondolj bele ha már lesznek gyerekeitek akkor h fogod majd hallgatni h Te csak otthon ülsz a gyerekkel Ő tart el titeket akkor még kiszolgáltatottabb leszel.Jól írta valaki h a munka pénz a pénz függetlenség és neked most erre van szükséged ettől az önbizalmad is nőni fog.Mert ha ezt tovább játszod teljesen el fogja veled hitetni h nélküle nem boldogulsz egy semmi vagy.Ez persze nem igaz de én is elhittem és sok év múlva jöttem rá h mi van a dolgok mögött.Sok sikert!
2012. jan. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

lehetséges, hogy csak avval van a baja, hogy ez nem egy rendes modellkedés, hanem egy plus siz, tehát maga a dolog. ha megjelennek rólad képek plusz még mondjuk pár ducibb nőről akkor azt fogja látni, hogy na a nm bekerült a dagikhoz

vagy ilyesmi

de a képet megnéztem és a lány tényleg nem duci, hanem nagyon szép:) talán ez nem tetszik neki

úgy gondolja hogy nem vagy oda való, jobb vagy

2012. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

ezt még csírájában kellene elfojtanu, mert ha hozzámész, ezerszer rosszabb lesz, pl bezár a házba, féltékenységi rohamokat fog kapni, elmarja belőled a barátaidat stb. mert egy önbizalomhiányos, lelki nyomorult egoista ..... már ne is haragudj, te élj, ahogy gondolod, de majd eszedbe jut, hogy előre leírtuk.


még most leállíthatod, nézz a szemébe, és lassan, tagoltan, tőmondatokban világosítsd fel, hogy elmész modellkedni, mert neked ez fontos, mert neked ez tetszik, és szevasz.


ha nem állsz a sarkadra, azt hiszi, bármit megtehet (bár sajnos az ilyen típusú lányok, mint te, ezt gyakran hagyják és valószínűleg nem fogsz lépni semmit, mert nem az a típus vagy:-(

2012. jan. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!