Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes még élnem?

Szerintetek érdemes még élnem?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem hogy már nem. A legjobb barátom meghalt, a barátnőm hallani se akar rólam (igen én írtam ki azt a kérdést), a főnököm kirugott. Mindig mindenkivel csak a veszekedés van (a szüleimmel ezért nem szeretek találkozni) mert vagy én vagyok marha vagy mások nem értenek meg. Egész nap nem csinálok semmit csak járkálok összevissza és gondolkozok, ha nem bírok magammal elmegyek inni. Tegnap volt bennem egy kicsi és elmentem a barátnőmhöz...ezzel mindent elb@sztam. Amikor pár hétre elköltözött tőlem azt mondta hogyha összeszedem magam akkor visszajön hozzám, ezek után biztos nem fog de nekem meg ő kell. Mindig összeveszek mindenkivel akit szeretek és már elegem van ebből. Tegnap mielőtt mentem a barátnőmhöz az egyik haverom mondta hogy ne rontsak a helyzeten de nem hallgattam rá. Össze is vesztünk mert mondtam neki hogy nekem olyan ne pattogjon akinek a nőjét mások kúrogatták mielőtt szakítottak (után vagy 5x bocsánatot kértem de már mind1 volt). Tudom hogy vannak olyanok akiknek ettől sokkal nagyobb gondja van de nekem ez is elég. Néha azt kívánom hogy dögölnék már meg és akkor mindenkinek jobb lenne. Hiába kérek bocsánatot mindenkitől..nem jobb.
2012. jan. 2. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó lesz, ha minnél hamarabb kimászol a depiből.Addíg keresgélj, amíg nem találsz új munkát,cseréld le a csajt.Ne foglalkozz senkivel!!!!Ha el akarsz érni valamit, el is fogod, de ugyebár ez nem ilyen hozzáállást kíván.
2012. jan. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező,

soha, senki sem fog többre értékelni téged, mint amennyire te becsülöd magadat. Erre már gondoltál?

2012. jan. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg mindent újra kezdeni! Új év, új munka, új nő!

Ha elhagyott, akkor nem ő volt az Igazi Neked! Meg fogod találni, de előbb el kell felejtened aki miatt most szenvedsz!

Munkát is csak úgy találhatsz ha nem adod fel a keresést!

Barátaidat becsüld meg, rájuk még szükséged lehet később is!

Ja, és a legfontosabb, igen, szerintem érdemes még élned!!!! Mindenképp! :) Minden jót kívánok!!

2012. jan. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem tudom,hány éves vagy.de mostanában nekem is sokszor megfordul a fejemben,hogy talán be kellene fejezni ezt az egész szarakodást.de aztán ránézek a csodálatos kisfiamra és megváltozik a gondolkodásom.szerintem keress munkát,egy másik lányt,aki megbecsül téged.és ne igyál,mert nem vezet sehová.fel a fejjel,hátha jobb lesz ez az év,mint az előző.hidd el,jó élni.és te is meg fogod találni azt,ami miatt érdemes tovább folytatni!ha pedig egyedül,vagy baráti segítséggel nem sikerül kikeveredned a depiből,keress fel egy orvost.nem szégyen,hidd el.
2012. jan. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rendbe kell hozni a dolgokat, és érdemes igen. Ha nem tudod se baj, kezd új életet. Legalábbis próbáld meg!
2012. jan. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hát, ah 50-60 évesen is ugyanitt tartasz, akkor felteheted a kérdést megint...


ilyen hülyeségekért senki nem lesz öngyilkos, hogy szakítás, meg munkanélküliség!!!!

sportolj, keress hobbit, ott megismerkedhetsz másokkal, menj valamilyen csoportterápiára, ott is, a küzdősportokkal vagy sima sporttal levezetheted a stresszt, meg írhatsz verset, regényt, rajzolhatsz, ilyen módon is kiadhatod magadból, ami bánt.


meditációval, jógával meg több önuralomra tehetsz szert.


az is segítene, ha náladnál sokkal rosszabb helyzetben lévőken segítenél pl önkéntes munka, kóbor kutyák vagy hajléktalanok stb. ha szerinted az élet egy sz*r, hát tedd jobbá.

részvétem a legjobb barátod miatt!

2012. jan. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!