Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes így kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes így kapcsolatban élnem vele? Nemtudom mit tegyek

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy 1 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel,elég jól kijövünk egymással minden téren, de sajnos az elmúlt hetekben mindig az jár az eszemben hogy nekem ez így nem megy! Tudni kell hogy 2 évvel ezelőtt lett vége egy komoly kapcsolatomnak,és azóta semmi komolyabb nem történt,csak pár 1éjszakás. Ebben az időszakban minden vágyam az volt hogy egy ilyen lányt találjak mint a mostani,aki tényleg őszintén szeret,és mindent megadna,szóval már kezdtem beleőrülni az egyedüllétbe:/ Most hogy minden adott,úgyérzem hogy ez nekem nemmegy, szeretem én, de úgyérzem hogy legyen az akárki én nemtudom úgy szeretni ahogy kellene:( Mintha megkötve érezném magam, pedig nemlóg rajtam meg semmi ilyesmi. Amikor mondom neki hogy szeretem, belül tudom hogy hazudok,és nagyon lelkiismeretfurdalásom van! Tudom hogy ez a lány egy kincs,és nagyon megbánnám ha elveszteném:( Nemtudom hogy mit tehetnék, egy rohadt szemét alaknak tűnnék ha ennyi szép este után eléállnék ezzel a dologgal:( Sehogysem megy...se egyedül, se együtt:(


23/F


2011. jan. 1. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:

A legtöbben egy komoly kapcsolat után ami után csalódott az ember vagy elhagyták és a nagy szerelem volt és belekeseredett h ő nincs többé a legtöbben ugy érzik képtelenek lesznmek mást szeretni és mással is boldogok lenni.


Le kell tudnod ezt zárni! Ha nem tudod lezárni akkor ezt a lány érezni fogja és nem lesz neki túl jó érzés! Ha időre van még szükséged akkor fejezd be vele a kapcsolatot mert neki lesz nagyon rossz.

2011. jan. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valószínű hogy ezvan amit írtál.Bár én aztmondom hogy lezártam már a multkorit,már gondolni sem szoktam a csajra,sőt inkább már taszít, de akkor maga a csalódás gondolata lehet bennem:/ Attól meg félek hogy csakúgy odaállítok elé és megmondom hogy szakítani szeretnék,tudom hogy nagyon nagy hiba lenne, de közben meg felörlődök:( Valószínű ha tényleg így marad neki lessz nagyon rossz, de nemakarom megbántani,nemmerem megtenni
2011. jan. 1. 14:26
 3/5 anonim ***** válasza:
idő kell neked. nem kell elsietni a dolgokat. képes leszel szeretni, a következő pont majd az lesz, amikor eljutsz oda, hogy azon görcsölsz majd, hogy nehogy elhagyjon, hidd el, én is átmentem ezen, várom már, hogy megnyugodjak legbelül és újra érezzem azt a biztonságot, hogy nem hagynak el, mert eddig csak ez jutott ... :/
2011. jan. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elég sz@r ügy....ugyanis,ha elhagyod,akkor azt fogja gondolni,Te kihasználtad azt a sok szép éjszakát,kihasználtad a szeretetét,átejtetted,és most pedig kidobod,mint egy koszos rongyot.Ami valahol jogos.

Ha vele maradsz,hazugságban kell élnie,viszont előbb-utóbb ezt megsejti,hogy valami nem passzol.Tudod,a női megérzés...

A lány így is,úgy is szenvedni fog.Neked kell eldöntened,melyik döntés okoz neki kevesebb fájdalmat.Engem például kidobtak.Ebbe betegedtem bele.Mondjuk,majd ha túlleszek rajta,úgyis ráfogok jönni,hogy jobb nekem Nélküle.Csak iszonyúan fáj.

2011. jan. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 biohazardxxx ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok most hogy senkire se tudok ránézni...

3 éet voltam együtt a párommal, most szünetelünk pár hónapot hogy ő átgondolja a dolgokat, de azóta tegnap egy csaj odajött hozzám a discoba és táncolt nekem megminden és csak a páromra bírtam gondolni. tök hülyén éreztem magam hogy szegény csaj csak vágyott valakire én meg mint egy darab fa álltam ott és néztem, majd megunta fél óra mulva és elment. de egész este ott volt körülöttem.... Szar helyzet mert bár most ó nem vagyunk együtt de én nem is birok másra nézni... úgy érzem mintha megcsalnám... Bár csak kb. 1 hónapja szakitott velem és te 2 évet mondasz attol átérzem a helyzeted.


Amugy meg szerintem űlj le a csajjal, mondj l neki mindent az elejéről és hidd el hogy kitaláltok valamit. Ne bánts meg azzal hogy nem akarod őt... Ha igazán szeret akkor kitart melletted és talán még lesz is valami. De igy legalább tisztába lesz a helyzettel ős is szabadon dönthet mikor száll ki...


23F

2011. jan. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!