Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti jól kijöttök a mostoha...

Ti jól kijöttök a mostoha anyukátokkal/apukátokkal/tesóitokkal?

Figyelt kérdés
mindenki írja le hogy mostoha anyukája,apukája vagy tesója van e :D és vele éltek?
2011. dec. 30. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

8 éves korom óta együtt élek anyummal,és a mostoha apámmal.

Én nagyon bírom őt,és nagyon jól kijövünk egymással.Tud szigorú is lenni,de ez ritkán fordul elő,inkább rengeteget hülyülnek anyámmal,és velem is.Jó fej,és mindig igyekszik a lehető legjobbakat megteremteni nekem..(pl: neki köszönhetem,hogy Angliában tanulok)

18/F

2011. dec. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

18 éves koromtól élek együtt mmostohaanyámmal és -tesóimmal. A gyerekekkel jól kijövök, a nővel kölcsönösen utáljuk egymást - vagy ha nem, remekül titkolja.


Mindenbe belep.fázik, bármit teszek, probléma, max. két szót ha beszélünk egy nap, ő elküldene már innen (mi költöztünk ide), mondván, "elkényelmesedek" (végzős egyetemista vagyok), meg ő nem akarja, h 30 évesen is itt éljek.

Ezt term. nem a szemembe mondja, hanem apának, de nem segítene, h elmehessek. Én szívem szerint már rég elhúztam volna, utálok itt élni.

2011. dec. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

ma 21:07

Végzős egyetemista vagy? Akkor olyan 24-25 éves lehetsz??

Akkor valahol igaza van már a mostohának,hogy ideje lenne külön élni már..Az meg,hogy tőlük várod a segítséget,hogy leléphess,ahhoz jó vastag bőr kell..

Mondom én aki 20 évesen elköltöztem otthonról,úgy hogy suli mellett dolgoztam,és spóroltam.

22/L

2011. dec. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
7 éve van anyámnak új faszija (fél éve már sajnos férje). Én gyűlölöm... Nagyon sok komplexusom alakult ki miatt. Egy emberi roncs lettem. Nem ébredek és fekszek az öngyilkosság gondolata nélkül. Nem beszélek vele, sőt még köszönni sem szoktam neki. Ő se nekem. 18/f
2011. dec. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mostohaapám van, már egészen kicsi korom óta. Úgy 5-6 éves lehettem, mikor a családom részévé vált. Eleinte gyűlöltük egymást. Én sem könnyítettem meg a dolgát, és ő se az enyémet. De aztán ahogy teltek az évek, és érettebb lettem, rájöttem, hogy igenis szerethető, és tud nagyon jófej is lenni. Ma már egész korrekt a kapcsolatunk, de azért még mindig tudunk orbitálisakat veszekedni. :D

L/17

2011. dec. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!