Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szabad örülni ennek a bóknak?

Szabad örülni ennek a bóknak?

Figyelt kérdés
Már nagyon régen nem kaptam, főleg a férjemtől. De most nem tőle kaptam, hanem egy régi ismerőstől, aki nem érdekel, mint férfi. Nem tetszik, nem vonz..de a bók jól esett. :) Nagyon! Régen értezem már ilyen "csinosnak" magam.
2011. dec. 30. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Hát persze, hogy szabad.


Én is sajnálom azt, hogy mióta párom van, az ismerőseim leszoktak a bókolásról. Pedig (persze kulturáltan) egy bók mindenkinek jól jön néha.

A bók önmagában nem (legalábbis nem szabad) "nyomulás", csak egy szép gesztus, mint az, hogy megdícsérjük a másik főztjét.

2011. dec. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szabad.
2011. dec. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szabad hát, de ha nem lenne, akkor hogy fojtanád el? :)
2011. dec. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azóta történt még 1-2 apróság. :D Szilveszterkor az egyik haver megölelgetett, aztán egy kutyasétáltató pasi nagyon megnézett magának.

Az a fura, hogy évekig nem vettem észre az ilyet, vagy évekig nem is volt ilyen? Mondjuk fogytam az utóbbi negyed évben jó pár kg-t, jó alakom van (állítólag). Lehet, hogy emiatt adnak ilyen jelzéseket?

2012. jan. 2. 11:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!