Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sok ötlet, segítség...

Nagyon sok ötlet, segítség kéne?! (többi lent)

Figyelt kérdés

(Istenem, fél éve láttam utoljára a nagy szerelmemet, akit másfél éve ismertem meg. Ő egy osztrák srác és nagyon ritkán találkoztunk. de most úgy döntöttünk, ez így nem mehet tovább, mert nem állapot, hogy se vele, se nélküle. Írt nekem, hogy jönne meglátogatni. de eddig, mikor találkoztunk nem nálunk volt, hanem egy ilyen tábor félében. szóval még sosem volt nálunk, nem ismeri a családom, meg semmi.)

Több problémám lenne, amiben tanácsokra szorulok :

-ő osztrák, mint mondtam. ő 18, én 17. és ők nagyon gazdagok. mi nem nagyon.. :) nem lakunk panelban, de nem túl nagy szám a házunk és nem akarom ezt szégyellni.Tudom, hülye kérdés, de kérlek segítsetek,abban kérnék segítséget, hogy most egyáltalán mit csináljak, ha ő idejön öt napra?

Győri vagyok. hova mehetnék vele? anyám főztjét egye? vagy hogyan csináljuk egyáltalán? nagyon izgulok.. természetesen attól nem kel félnem, hogy unatkoznánk, de mégis valami ötlet? mit lehet ilyenkor csinálni?


2011. dec. 29. 21:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hüllőház helyett hullaházat olvastam... bocs *vigyorog*
2011. dec. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha hosszabb távra tervezitek a dolgok, akkor előbb-utóbb meg kell ismerkednie az anyagi körülményekkel.

Ha a szüleid tudnak a dologról, és támogatnak, akkor minden rendben van.

Ja és ha a srác netalántán az anyagi körülményeid, vagy a családod miatt meghátrálna a nálatok töltött idő után, akkor hagyd a fenébe :)

Sok sikert kívánok!

2011. dec. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ne parázz! Én is győri vagyok, de ahogy látom, az egyik válaszoló is, tök jókat írt!

Menjetek a hüllőházba (még nem voltam de tuti jó), élményfürdőbe, kaja a Szalaiban, nem drága a menü, és hangulatos, este buli, hely van épp elég. A belváros még mindig ki van világítva, séta a várhoz, esetleg ki Pannonhalmára. Téged akar, és nem a házatokat!

2011. dec. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!