Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sok ötlet, segítség...

Nagyon sok ötlet, segítség kéne?! (többi lent)

Figyelt kérdés

(Istenem, fél éve láttam utoljára a nagy szerelmemet, akit másfél éve ismertem meg. Ő egy osztrák srác és nagyon ritkán találkoztunk. de most úgy döntöttünk, ez így nem mehet tovább, mert nem állapot, hogy se vele, se nélküle. Írt nekem, hogy jönne meglátogatni. de eddig, mikor találkoztunk nem nálunk volt, hanem egy ilyen tábor félében. szóval még sosem volt nálunk, nem ismeri a családom, meg semmi.)

Több problémám lenne, amiben tanácsokra szorulok :

-ő osztrák, mint mondtam. ő 18, én 17. és ők nagyon gazdagok. mi nem nagyon.. :) nem lakunk panelban, de nem túl nagy szám a házunk és nem akarom ezt szégyellni.Tudom, hülye kérdés, de kérlek segítsetek,abban kérnék segítséget, hogy most egyáltalán mit csináljak, ha ő idejön öt napra?

Győri vagyok. hova mehetnék vele? anyám főztjét egye? vagy hogyan csináljuk egyáltalán? nagyon izgulok.. természetesen attól nem kel félnem, hogy unatkoznánk, de mégis valami ötlet? mit lehet ilyenkor csinálni?


2011. dec. 29. 21:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
tudom, hogy most ez is gázan hangzik, de hogyan csinálhatnék úgy, mintha gazdagabb lennék? hova vigyem őt? milyen helyekre? ajj tanácstalan vagyok!!! =/ a kaja üggyel is azért van bajom, mert tudom hogy nagyon válogatós és sznob, és nem akarok beégni előtte.. tudom, hogy ez így para, meg illedelmesen akármit megenne, meg ilyesmi, de mégis..
2011. dec. 29. 21:43
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát akár milyen gáz, nem titkolhatod el a családod, s az élőhelyed. Ha ezt nem tudná elfogadni, akkor nem is szeret igazán. Beléd szeretett, nem anyud főztjébe, és nem is az anyagi helyzetedbe. Ha szeret elfogadja, ha nem...

Ha viszont még sem akarod "hazavinni", akkor menj hotelbe vele, s mondd, hogy tatarozzák a házatok.. Vagy akármit. De én nem szívesen hazudnék..

2011. dec. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj: Soha ne játszd meg magad. Egye anyukád főztjét, vidd úgy a lakásba, ahogy nap mint nap van (persze legyen rend, tisztaság) Hiszen szinte az vagy Te! Ha nem tud Téged elfogadni, az most derüljön ki, ne 10 év múlva. (Persze, ilyen úgy sem lesz, mert szeret Téged). És itt a kulcsszó: Szeret Téged! Tehát elfogad olyannak amilyen vagy.


A "Hova vigyem?" dilemma, pedig: Nekem aztán tök mindegy hova vinne a pasim: az a lényeg, hogy velem legyen. Romantikus séta, főtér. Fogalmam nincs, mik vannak ott. Esetleg valami szökőkút, vagy városliget, városi virágoskert ...

2011. dec. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Hozzátok megy lakni 5 napra, mikor együtt sem vagytok csak találkoztatok kétszer? Ezt nem hiszem.
2011. dec. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Szerinted aki panelban lakik, az csóringer? Na csak látnád meg az én kis cicalakomat! :)

A szüleid egyáltalán tudják, hogy ez a gyerek elmegy hozzátok? Miért ne ehetné anyukád főztjét? Tán mérgező?

Menjetek el sétálni, mutasd meg a lakhelyed, mutasd be pár barátodnak.

Ugyan már, ha tényleg szeretitek egymást, akkor nem fogtok unatkozni!

Szégyellni pedig ne szégyellj semmit.

2011. dec. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hát, köszönöm a kommenteket. :) csak egyszerűen nem tudom elképzelni hogy fog ez menni. még sosem volt velem ilyen. mégiscsak az én vendégem lesz 5 napon keresztül..
2011. dec. 29. 22:02
 7/13 anonim ***** válasza:

Vidd el a Tio Pepébe! Vidd el a most nyílt hüllőházba a belvárosban, a bástyában! Vidd el a Csillagpresszóba, abban a kis sikátorban van a Csillag közben a Patiaó meg a Czuczor közt.

Nem háztűznézőbe jön, hanem magyar romanatikára.

anyád főztjét imádni fogja.

Vidd el Péreli Zsuzsa kiállításásra, és a Kovács Margitéra a Kresztába.

Utána igyatok a Matrózban egy kávét- itt a legjobb és egyetek pogácsát, ott sütik. Délelőtt.

Vegyél neki lángost a Pátióban, azt imádják.

Vidd el a Shadowsba, a Wansörbe, a bahiába tapogatni, a Jégpályára.Robert Capa fotográfus, Városi Művészeti Múzeum, Váczy Péter-gyűjtemény


anyád főztjét imádni fogja.

2011. dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

elmehettek szaunázni is, meg úszni

találkozzatok a barátaiddal

vidd táncházba, hadd tanuljon olyat

2011. dec. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönö szépen! nagyon hasznos válaszokat kaptam :)) azthiszem menni fog :)
2011. dec. 29. 22:20
 10/13 anonim ***** válasza:

Soha ne szégyelld, h hol laksz, és kikkel.


Kérdéseidre a válasz:

- anyud biztos jól főz, de tudakold meg, milyen ételeket szeret a fiú - ha nem ízlik neki a koszt, akkor marad a pizza-hambi-gyros, v tésztásat csináljatok (főtt tészta és arra, amit akar; nudli, derelye, szilvás gombi, palacsinta,...), azzal nehéz mellé lőni

- a klasszikus magyar konyhát hanyagoljátok, könnyen tönkre vághatja vele a gyomrát (de egy laza gulyást, v pörit mindenképp kínáljatok neki) - nincs hozzászokva a fűszeres, zsíros ételekhez

- programok: séta, kori, mozi, színház, városnézés, átugrás másik helyre, kirándulás, társas, vártúra

2011. dec. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!