Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Van rá esélyem,...

Mit csináljak? Van rá esélyem, hogy megváltozik a párom és egy boldog család leszünk?

Figyelt kérdés

31 hetes kismama vagyok és teljesen kikészültem.

A párom kb. 1 hete teljesen kicserélődött.

Délután 4-kor megjön a munkából, hazamegy (a szomszédban laknak a szülei) és este 10-11 között jön át, szinte csak együtt alszunk, hétvégén is egyedül vagyok egész nap.

Beül a számítógép elé és fel sem kell estig.

Biztos vagyok benne, hogy más lányokkal cseverészik, ettől teljesen kivagyok.

Az öcsémmel dolgoznak együtt, tőle tudom, hogy miket mondd rólam, rólunk.

Pl. hogy nagyon érik nekem a pofon (pedig mindent megcsinálok neki, kaja van mire jön, max. a netet hozom fel neki),...

Van olyan lány, akinek ő kell és neki is ő, és fordítva, hogy én is kellenék másnak és nekem is más...

Nem értem ezek is hogy jönnek elő mikor a közös kisfiúnk lassan megszületik.

Azt mondogatja, hogy semmi közöm hozzá, hogy mit csinál, mire költi a pénzét, mert még az anyja sem mondhatja meg neki.

Mit csináljak? Teljesen kivagyok!

Van esély, hogy a baby megváltoztatja?

Ezek hallatán nem hiszem már, hogy szeret.

Segítsetek!

Más is van hasonló helyzetben???


2009. máj. 21. 10:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Ebben az esetben én jó drasztikus módszert választanék.

Költözz el szó nélkül, hogy mire hazamegy ne legyél ott.

Akkor majd elkezd gondolkodni, hogy vagy megemberelni magát vagy elveszt téged is meg a gyerekét is.

Ha a szép szó nem használl és ilyen kijelentései vannak, akkor mutassa meg milyen nagylegény egyedül.

2009. máj. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem beszéljétek meg a problémákat nyugodtan,És te pedig próbálj megnyugodni, mert az idegeskedés nem tesz jót.
2009. máj. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem akarlak elkeseríteni, de aki így viselkedik a várandós feleségével, az nemhogy nem változik meg a gyerek születésével, hanem csak még rosszabb lesz. Egyetértek az első válaszadóval: költözz el. És egyáltalán ne szolgáld ki. Mi a franc az, hogy érik a pofon? Hogy mer így beszélni rólad?
2009. máj. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van az előző hozzászólóknak. Csak éppen nem biztos, hogy az anyagi lehetőségek adottak egy elköltözésre. Albérletet fizetni meg a babát is eltartani GYÁS-ból még talán lehet, de GYED-ből vagy GYES-ből aligha. Sajnos a piszkos anyagiakra is gondolni kell, ha már jön a picúr. Mert a gyereknek nem csak szeretetre, hanem kajára, ruhára, stb-re is szüksége van.
2009. máj. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Szia!Én hasonló helyzetben voltam,mi szét is mentünk amikor 38 hetes terhes voltam.Nem akarlak elkeseríteni,de a baba nem fogja megváltoztatni én is ebben bíztam,de sajnos nem így lett.Most fél éves a kislányunk,de örülök ha 2 hetente egyszer megnézi,és most ő van felháborodva,hogy gyerektartást kérek tőle(beadtam bíroságra az ügyet,mert eddig egy fillért sem fizetett)10 ezer ft-ot kérek tőle,de még ezt is soknak tartja.Szóval mi is nagyon szerettük egymást,de ő már egy másik nővel él,és úgy viselkedik velem,mintha valami idióta lennék.Próbálljatok beszélni a problémákról,annak idején én makacs voltam,ha ő nem szólt akkor én sem,aztán szépen lassan teljesen eltávolodtunk.Szóval beszélgessetek,mert egyedül nagyon nehéz,és én még most is visszacsinálnám,de sajnos már nincs esély.Kitartás neked.
2009. máj. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondja, hogy arra költi a pénzét amire akarja? Akkor nem biztos, hogy benneteket is fog támogatni anyagilag a kicsivel. Veszekedni kell a minőségi pelenkáért és egyebekért? Na ne!Én ezt már egyszer végigcsináltam. Ha már most úgy érzi, hogy érik a pofon, akkor mi lesz majd akkor, ha megszületik a baba. Nem biztos, hogy mindig arra jön haza amire számít és akkor meg is fog pofozni? Még most kell a baba érkezése előtt lépned, mert ha ilyen a felfogása akkor ő fog lelépni, ha megszületik a kicsi, mert ki kellene venni a részét a teendőkből. Én is így voltam, de nekem 4 hónapos volt a kicsim amikor összepakoltam a holmiját és kiraktam. Hozzáteszem az én házamban lakunk. Hamarabb kellett volna, mert akkor talán nem csalt volna meg és nem alázott volna meg mégjobban. Kibékültünk, most egy éves a babánk és elég szépen alakulnak a dolgaink, de teljesen soha nem fog megváltozni.

Tehát az első hozzászólónak adok igazat!!! Ez a legjobb amit tehetsz. Ilyenkor a szép szó semmit sem ér. Éreznie kell, hogy milyen egyedül. Ha pedig nem hiányzol neki, akkor inkább még most legyen vége.

2009. máj. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
sajnos ismerős a helyzet. én is így jártam de bíztam benne, hogy jobb lesz. anyuka pici fia. csak anyucit halgatta meg. mikor haza jöttünk a kórházból ő 1 estét volt velem. reggel közölte, hogy haza megy mert ő nem gondolta, hogy a gyerek este sír és felkelti. én szerettem és ragaszkodtam hozzá. nem hallgatva édesanyámra jártam utánna mint egy pincsi kutya. féltem, hogy soha nem lesz senkim a gyerekkel. kinek kell más gyereke? de féltem, hogy elveszi ezért azonnal elhelyezési pert kértem. aztán mikor már vagy tizedjére vissza engedtem akkor azt mondta menjünk az anyjáék külön házába. ott répszegen jött haza, megvert, és áthívta anyucit. /hajnal 2-kor/ ők rendőrt hívtak hogy én takarodjak gyerek nélkül. onnan másnap hazaköltöztem / az elhelyezési per végett szerencsére a gyerekkel/, attól kezdve nem is érdekelte a gyerek /fél éves volt/. másfél éves lett a gyerek mikor férjhez mentem ezt megtudta és azóta viszi a gyereket láthatásra. nem mondom hogy mnden jó de már nem tud ellenem mit tenni mert a gyerek az enyém. neki már nem is kell csak a nagyszülőknek. ezt közölte is. csak muszájból viszi. én 7 éve élek boldog párkapcsolatban. a mostani párom imádja a lányomat. van kiút. főleg ha van hová menned. ne add fel. ha teheted menj el. /de sajnos csak akkor ha tényleg van hová menned másképp ő van fölényben és elveheti a gyereket/
2009. máj. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Igen, es is az elso valaszolo tanacsat osztom, es drasztikusan cselekednek es mindig elozetes vita, veszekedes, fejmosasok es kerdesek elott szo nelku lelepnek par napra. Ha igazan szeret par nap magany alatt ra fog jonni,h bunko volt,ha hianyzol neki.
2009. máj. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondod egy hete cserélődött ki? Addig milyen volt? Történt valami, ami ilyen hirtelen megváltoztatta?

Mielőtt leírnád a kapcsolatot, próbálj vele beszélni! Ha lehet persze... Hogy mondja el mi történt, miért történt, mi zavarja, hogy képzeli az életeteket, a további sorsotokat...

Amúgy férfin baba NEM változtat!

Olyan apai érzés nincs, mint az anyai, hogy 9 hónapig hordja a testében és érzi nőni és megszüli és aztán a testéből eteti, stb.

Az apai szeretet csak tanulható, nem csak úgy következik a gyerek létéből!

2009. máj. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A gyerek nem javít meg egy alapjában rossz kapcsolatot. Nem szabad abban reménykedni, szerintem nem fog változni. Hogy változott meg ilyen hirtelen? Eddig milyen volt?
2009. máj. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!