Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 18-19 éves embernél mi...

Egy 18-19 éves embernél mi számít gyerekesnek?

Figyelt kérdés

Pl ha valaki 18-19 évesen gyerekes akkor az ÍRÁSBAN hogy valósul meg?

És milyen ha nem gyerekes?



És persze milyen beszédben?? Mit kell tenni ahhoz hogy valaki ne legyen gyerekes?


Én nem tudom magamról hogy az vagyok-e, persze nem akarok az lenni. Csak nem tudom, hogy miről lehet felismerni ÍRÁSBAN és BESZÉDBEN azt ha valaki 18-19 évesen gyerekes.


Szerintetek?:/


2011. dec. 29. 10:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

18/F vagyok.

Csak azért tettem fel, mert érdekelne. Nem szeretném ha gyerekesnek tartanának.

Van 1 ismerősöm aki egyszer rám mondta, de róla még én is tudom hogy rettenetesen infantilis, mert pont hogy ő keni mindíg másra a saját hibáit stb. Szóval az ő kritikája nem érdekel.

Csak szeretném tudni mi számít gyerekesnek és mi nem.:)

2011. dec. 29. 12:02
 12/16 A kérdező kommentje:

Amúgy a belinkelt 2 kérdésnél az is gyerekes hogy valaki ömlesztve írja le, vagyis értelmezhetetlen? (legalábbis elsőre)

A többit tudom, én is észrevettem, hogy siránkozik mert ez meg az történt...Ez tipikus olyan aki nem bírja elviselni ha nem úgy van valami ahogy ő akarja.

2011. dec. 29. 12:04
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát a legtöbb 18-19 éves még inkább gyerek, mint felnőtt, kinézetre, meg viselkedésben is, ekkor még középiskolába járnak sokan, nem dolgoznak, akkor miért is lennének felnőttek? Még nem kerültek ki a nagybetűs életbe.
2011. dec. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nah jó de én az egyetemre értem. 19 évesen jobb esetben már egyetemen van vki nem a középsuliban.:P
2011. dec. 29. 14:08
 15/16 anonim ***** válasza:

''19 évesen jobb esetben már egyetemen van vki nem a középsuliban.:P''


0. év: nyelvi előkészítő

9. osztály

10. osztály

11. osztály

12. osztály


...és rögtön 19 évesen kerülsz ki a középsuliból. Ilyen is van.

2011. dec. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Tudom, de én olyanról beszélek hogy 18 évesen kerül ki valaki.
2011. dec. 30. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!