Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nös embernél a tapizás mit...

Nös embernél a tapizás mit jelenthet, ha szexet nem akarja? Mi a célja a másik nővel?

Figyelt kérdés
Régen voltam ilyen helyzetbe. Akkor még élveztem is ezt a laza kapcsolatokat, független voltam fiatal, de sosem értettem meg mi a motívácíója a dolognak. Örülnék ha férfiak válaszolnának ezekre e kérdésre, mert ez róluk szól. Persze nincsenek kizárva a nők.
2009. júl. 8. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

ha nem szex, akkor lehet hogy féltékennyé tenni valakit.

vagy ez már "szex" neki szeret tapizni.

2009. júl. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
93%

1. impotenciát.

2. de akarja.

3. minek hagyod.

4. félreérted, hátbaveregetett.


többször átírtad a kérdést? mert a ragozás nem jött össze.

2009. júl. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Vágyik a szexre, nem is kicsit, de tudja, h. nem lehet, és ez a határ a legtöbbjüknél.
2009. júl. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Ráunt a feleségére,újdonságra vágyik.De honnan tudod ennyire biztosan,hogy nem akarja a szexet is?
2009. júl. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Jaj, miert nem ertetted meg soha hogy mi a motivacioja a dolognak? Hat ennyire kis egyszeru vagy? Ne tedd a fejede, konyorgom!

Mi a cel? Az agyiko!

A tapizas a kezdet, hogy jol felizgulj, aztan mar ne kelljen mast tennie, hiszen keszen allsz a dologra.

A cel, hogy konyorogj, hogy vigyen mar az agyaba.

Fogadjunk hogy kis unatkozo tinedzser vagy!:)))

2009. júl. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Akarja ő a szexet, csak úgy, hogy Te legyél az, aki kezdeményez ezek után. Majd ha borul a bili, nyugodt szívvel mondogathatja azt, hogy Te rángattad be az ágyba.
2009. júl. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen perverzió, az ilyenek a tömegközlekedésen odaszoktak dörgölőzni csajokhoz. Sajnálom az ilyen feleségét, bár ő választotta.
2009. júl. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem akarja a szexet! Ha nem akarna, nem tapizna.

Szexet akar, semmi mast.

2009. júl. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát épp ez volt a poén. Mikor én mondtam, hogy legyen tovább fékreléptek. De a tapi maradt.
2009. júl. 8. 19:44
 10/11 anonim ***** válasza:
hogy mit jelent?azt,hogy egy paraszt és nem azért,mert csak taperol!vágd pofán
2009. júl. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!