Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nös embernél a tapizás mit...

Nös embernél a tapizás mit jelenthet, ha szexet nem akarja? Mi a célja a másik nővel?

Figyelt kérdés
Régen voltam ilyen helyzetbe. Akkor még élveztem is ezt a laza kapcsolatokat, független voltam fiatal, de sosem értettem meg mi a motívácíója a dolognak. Örülnék ha férfiak válaszolnának ezekre e kérdésre, mert ez róluk szól. Persze nincsenek kizárva a nők.
2009. júl. 8. 14:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen kettős életben élnek, egyrészt félre akarnak lépni, de nem mernek vagy nem tudnak. Szerintem vagy gyáva és azt hiszi ha az aktus nem megy végbe akkor nem csalja meg a feleségét, pedig a tapi már megcsalás. Vagy egyszerűen impotens. De tényleg van az a perverzió aki szeret dörgölőzni, nagyon betegek.
2009. júl. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!