Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Környezetedben követett már...

Környezetedben követett már el valaki öngyilkosságot? Hogyan? Lehet tudni, hogy mi volt az oka?

Figyelt kérdés
Egyre gyakrabban hallani öngyilkosságokról. Érdekel, hogy az emberek miért jutnak erre a végzetes elhatározásra?
2011. dec. 27. 13:14
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
8. vagyok.Helybe járok majd gimibe,úgyhogy elköltözni nem jó.Esetleg nagyszüleimhez.
2012. jan. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Jobban apámmal van a baj,mert egy primitív állat.Az ő szüleihez megyek,ha megyek.Azt az évi 5-10 alkalmat kibírom amennyit ott van,mert neki velük is baja van(kivel nem...).Senkivel nincs jóba,a háta mögött mindenki hülye,mindenki köcsög.De persze ha beszélget vele akkor nyal.Egy hazug,képmutató.Olyanokat hazudik rólunk másoknak,hogy leégessen.Mindent ránk ken,mindenért mi vagyunk a hibásak.Anyám meg nem hagyná rá,elkezd veszekedni.Utána még hülyébb lesz.
2012. jan. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ki a franc pontozza le az öngyilkosságokról, tragédiájukról író válaszolókat?
2012. jan. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

2011-12-27 13:39


Tehát erről is a nők tehetnek, te nagyon okos....


Gratulálok.

2012. jan. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Engem elhagytak, és azért gondolkodom rajta. Az exemet mindennap látnom kell, és ez egyre elviselhetetlenebb. Eddig csak a család miatt nem tettem semmit...
2012. jan. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
23 éves lány ismerősöm. Hat gyermekes családból való, édesapja a legismertebb néprajz kutató volt.A szakmában elismert, a családjával azonban kegyetlen durva. Ez a lánya mániás depresszióban szenvedett. Emiatt fejezte be.
2012. jan. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!