Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltem a barátnőmet, mit...

Féltem a barátnőmet, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm pasija roma származású, és hát ez nekem nem nagyon tetszik, mivel meg van a véleményem róluk. Múltkor azt mondta a barátnőmnek az egész haveri társaság előtt, hogyha a barátnőm megcsalja őt akkor tuti, hogy megöli a barátnőmet. Múltkor is volt valami buli és nem néztem oda, mert beszélgettem a barátommal, mikor visszafordultam láttam, hogy ez a barátnőm elkezdett sírni és kérdeztem a roma barátját, hogy mit csinált vele. Ő meg mondta, hogy lenyomta a fejét viccből és, hogy megroppant barátnőm nyaka és fájt neki és ezért sírt. Én pedig erre nagyon dühös lettem, hogy hogy képzeli. És akkor erre megkérdezte tőlem, hogy miért szerinted úgy nézek ki, mint aki agyonverné? És mondtam, hogy igen úgy. Erre az volt a válasza, hogy előbb téged. A baráti társaságból senki nem szólt egy szót sem, még a barátom sem, aki mellettem ült... ennek ellenére mindenki imádja őt a haveri társaságból, barátom teljesen jó fejnek tartja, mert meghívta már pár sörre. És kérdeztem, hogy amit nekem mondott, hogy agyonverne az nem érdekel téged? Azt mondta csak hülyeségeket beszélt és ne vegyem komolyan. Még mindig a baráti társaságunkban van és nagyon zavar. Mondtam, hogy a legközelebbi baráti összejövetelen nem akarom meglátni, de ő jött akkor is. Teljesen tehetetlen vagyok, pedig utálom, rosszul vagyok, ha ő is ott van!
2011. dec. 26. 00:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
43%

-Rasszista vagy?

-Nein!


XD

2011. dec. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Csak realista.
2011. dec. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Remélem, már nincs együtt, azzal a patánnyal.
2019. szept. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!