Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány hónapig bírnád ki a...

Hány hónapig bírnád ki a párod nélkül úgy hogy közben nem találkoztok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 22:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

1-2 hónap

19L

2011. dec. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Külföldön élek, a barátom itthon. Baromi nagy tolerancia, bizalom és türelem kell hozzá. És szerelem. Ha ez megvan, akkor kibírható.

Én most vagyok itthon, legközelebb március-áprilisban leszek. És ilyenkor se vagyunk non-stop együtt, hanem csak pár órát, mert ő dolgozik én meg ügyeket intézek. Működik, és tudjuk, hogy már csak fél év van hátra ebből az állapotból és utána miénk a világ. Addig pedig muszáj kibírni :)


23/N.

2011. dec. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hónapokig nem bírnám, max 1-2 hetet. Ha valahova menni kell, menjünk együtt. Én gyereket, családot akarok, nem várni és egyedül görcsölni, nem hiába van társam. Az én éltetembe nem férnének bele hónapok, de bárhova vele mennék és ez fordítva is így van, nélkülem nem vállalna hosszútávon külföldön munkát és én sem nélküle.
2011. dec. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mi 6 éve vagyunk úgy, hogy csak neten beszélünk hangban, nem találkozunk. De nemsokára vége ennek az időszaknak... már alig várom!
2011. dec. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Mi 10 hónapja vagyunk együtt. Két hét és 11 hónap lesz.

És ez azt jelenti, hogy ez alatt a 10 hónap alatt a leghosszabb idő, amit külön töltöttünk az maximum 4 nap volt... Szóval nagyon megszoktam/megszoktuk, hogy együtt vagyunk elég sokat. Most is pénteken este hazajöttem, és úgy volt ő meg jön szerda délután hozzánk. Hát nem bírtam ki és ma már elmentem hozzá délután...

Februárban is el kell mennie egy tanfolyamra, 1 hétre. Oda is menni fogok legalább 1 napra elmegyek hozzá. Hónapokig egyáltalán nem bírnám ki nélküle. Utána mennék a világ végére is. Ha külföldre menne dolgozni, megoldanám, hogy vagy vele vagy pár nap, esetleg egy héttel később én is utazzak ki.

2011. dec. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
szerintem az nem igazi kapcsolat, hogy 6év alatt nem is találkoztok..ez nem kapcsolat..meg vannak bizonyos szükségletek, gondolod, hogy 6évig egy férfi kibírja sex nélkül?ez nem kapcsolat, ez netes ismerkedés csak
2011. dec. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
még annyit, hogy akik 6éve neten tartják a kapcsit:hány évesek vagytok?
2011. dec. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!