Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nos: Ki, mit kapott ill. ,...

Nos: Ki, mit kapott ill. , adott karácsonyra?

Figyelt kérdés
Gyűjtöm az ötleteket jövőre :D
2011. dec. 24. 20:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Kaptam egy pulcsit, egy nagyon szép pénztárcát (a régi már nem volt túl jó állapotban), egy karórát, egy bizsu fülbevalót, esernyőt (ez már nagyon kellett :D), egy könyvet, sminkcuccokat (szempillaspirál, szemhéjpúder, körömlakk)- ezeket a szüleimtől. A keresztszüleimtől egy szép könyvet és egy kozmetikai cuccokat tartalmazó táskát. Az egyik nagymamámtól pénzt kaptam a másiktól egy sapka, sál, kesztyű szettet. meg még apróságokat barátoktól.

Soknak hangzik leírva de végül is árban kb. annyi mintha egy nagyobb ajándékot kaptam volna :) 17/L

2011. dec. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Kaptam: borotvát, parfümöket, övet, sapkát, kesztyűt, nyúlhámot, :D telefontokot és finom borokat. Szóltam is előre, csak szükséges dolgokat. :) Adtam: színházbérlet, dvd, könyvek, mozijegyek, wikipédia-szócikk, mosogatógép, pendrive. Megpróbáltam összekapni magam karácsonyra kreativitás szempontjából. :)
2011. dec. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Kaptam: könyvet a világirodalom fő alakjairól,egy szép felsőt,zsebpénzt,kaparóst,egy aprócska kis bonsai fát <3,egy wokot és egy késkészletet (adtam érte egy 10 fillérest megy egy 1 forintost hogy el ne vágja a szerencsét :D)


Adtam: oolong teát,2012-es zsebnaptárt,körömvágó fogót (jelezte az illető hogy szüksége lenne egyre),készítettem karkötőt és nyakláncot,alsónacit,hajgumit,és egy kézzel festett személyes témájú bögrét


Pozitív értelemben nagyon meglepődtem,főleg a wokon,nem számítottam rá és elállt a lélegzetem is mikor megláttam hogy mi van a dobozban :D

17/L

2011. dec. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Az 4 gyerkőcöm a motoros terepjárótól kezdve a gyurmareggeligen át mindent ami az aktuális életkorukhoz passzol. Apámnak méregdrága konyakot, anyámnak egy infra szaunát. Feleségem egy szolárium gépet, anyósomnak pedig vettem a Ladája helyett egy új Mazda 3 - ast. Az én ajándékom a 4 fiúgyermek után egy kislány, aminél szebb ajándékot el sem tudtam volna képzelni. Minden egyéb már csak apróságnak számít.
2011. dec. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

csak azt írom ami ötletes:

52-es növényhatározót kaptam, ez lassan hagyomány nálunk, hogy apum különleges antik könyveket vesz ilyen alkalmakra (van hogy pár száz ft-ért tesz szert rájuk)

A család minden tagja kapott vasdrótból hajlított karácsonyfa lakú gyertyatartót, ami szintén apum kézügyességét dicséri (de van már álló gyertyatartónk, adventi gyertyatartónk, vasfenyőnk és vasrózsáink is tőle.)

Mi az exemmel, tesómnak bőr macis mobiltokot varrtunk, ami olyan jól sikerült, hogy eszébe sem jutott hogy nem boltból van.

Tesómtól valamilyen műanyag lapokból készített medálokat és fülbevalókat kaptam akikre alakok voltak festve.(bár a múlt évi népi motívumos festett párnát még nem űbereli)

az exem fülbevaló tartó keretet készített nekem, mert mostanában már nem fértek el a dobozkámban.

És egy családi hagyomány: anyumék minden évben társasjátékot vesznek a családnak és azzal játszunk szenteste. Nos most nem találtak semmi jót, de vettek Mikadó pálcikajátékot és kb. 3órán át szórakoztunk a pálcák leszedésével, tehát soha nem az érték számít hanem maga az ötlet.

2011. dec. 26. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!