Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nos: Ki, mit kapott ill. ,...

Nos: Ki, mit kapott ill. , adott karácsonyra?

Figyelt kérdés
Gyűjtöm az ötleteket jövőre :D
2011. dec. 24. 20:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Öö.. mi nem adunk a egymásnak karácsonyra semmit. :D:D

Viszont csináltam egy csomó mézeskalácstésztát, és holnap megsütöm és majd szépen kidíszitjük őket és omnomnom. *-* Pár barátnak is teszek majd félre és viszek nekik. :)

Ötletek: csinálj narancsdzsemet (olyan szép simát, mézsszerűt) tedd kis üvegekbe és díszitsd valami szép szalaggal. Egy ismerősöm ilyet kapott az unokájától és nagyon örült neki. :)

Aztán.. mézeskalács xD (nálunk ilyen mézeskalács fanatizmus van, mindenki szereti :D:D) A legjobb ha együtt csináljátok, finom is, hasznos mert megehetitek, dísznek is jó. mézeskalács powa:D

Olyat is csinálhatsz, hogy ilyen kis kuponokat vagy mit, és nálad válthatják be (pl ha van olyan ismerősöd, aki régóta szeretne veled moziba menni, akkor csinálsz egy közös mozizásra feljogosítót, meg 'elmosogatok helyetted' meg ilyesmik:D)

Ez nem ajándékötlet, de csinálhatsz saját képeslapot ha szépen tudsz rajzolni, nyomdába beviszed és ott tudják neked sokszorosítani és nem is kerül sokba. Elküldheted a rokonoknak, barátoknak az ünnepek előtt. :)

Gyiken olvastam olyanról, aki Djarum Blackes adventi naptárat csinált, nem pont karácsonyi, de én örülnék neki. :D

Nagyjából ennyi jut az eszembe. :D

2011. dec. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
4 darab könyvet kaptam, betegségemre egy drága testápolót, amit én nem tudok megfizetni (pikkelysömör), parfümöt, esernyőt és egy kötényt, amiben főzhetek, meg egy kevéske pénzt.
2011. dec. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

12-es vagyok.

Adni rész lemaradt.

Párom: extra csokikat

Párom apja: kapott Frei könyvet és Frei kávé különlegességeket

Párom anyja: egy meleg mamuszt kapott és a kocsi szivargyújtó részébe kütyüket

Apám: alkoholos bonbont kap

Barátnője: pezsgőt és csokit

Nővérem: állatos fényképtartót és gyertyát

Bátyám: édességet

Barátnőm: csokis-meggyes piát, különleges teát és csokit

2011. dec. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Kaptam: Aláírt Jagomir Jagr mezt...

I love hockey game...:D

Csokiból lévő kanalat, anyutól zoknikat, gatyót...ami sajna cirka 30!!! :-o cm -el kisebb...:DDD Még mindig a pici fia vagyok...;DD

Nővértől könyveket, öcsémtől tv-tunert, meg persze csokik minden mennyiségben...


Idén télen elhoztunk egy kiskutyust a menhelyről.

Öcsém kapott egy sokkolót, és egy távcsövet (ezt inkább nem írnám le mire használja - a kettő összefügg, és már régóta akarja...:DDD)

Anyum szintén mamuszt, ill. csokis-likört..

Apu- dezodor, szerelőláda...- az a jó nagy, amibe minden belefér...

Nővérem 10.000.db-os puzzlet- kapott... most már úgy látom cc. egy 150-es részt kirakott belőle...XDDD

Jövőre talán végez, akkor bekereteztetem neki...XDDD

Haver volt még itt délelőtt - neki a kezébe nyomtam két Fehérvár jégkorong-jegyet..

ill. az egész családnak január végére szóló Madách-színház jegyet....

2011. dec. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
pkkelysömörösnek: anyunak is volt... kőrózsa nedvével kend be..., el is múlik...
2011. dec. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Kaptam ruhát,nyuszis medált,mert van egy nyuszim.

Adni meg nem tudtam semmit,mert volt ugyan félretett pénzem,de anyumék elkérték.Úgyhogy végülis tőlem van a karácsonyi kaja.:D

Pedig már elterveztem nagyjából,hogy ki mit kap..Készíteni valamit meg már nem lett volna időm.

2011. dec. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Kaptam valami elég puccosnak kinézö Nivea arckrémet, gondolom majd kenni kellene vele magam.

Akartak adni tesómék egy nagyobb összeget, de inkább kitértem a dolog elöl, mert nem akarom elfogadni....


Mivel csak tesómék vannak a közelben, ezért nem adtam sokmindent. Tesóm kapott egy nagyon ritkán fellelhetö csokit, sógorom egy jobbfajta francia vörösbort és az unokaöcsém egy bukósisakot a kis buksijára.

2011. dec. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Telefont, hajszárítót, hajsütővasat, könyvet,pénzt, pizsamát kaptam + majd holnap a rokonok (távolabbiak jönnek)

Fényképes, egyedi ajándékokat (óra, párna), karkötőt, igazolványtartót, parfümöt, pulcsit, piát, felespoharat adtam :) Jó volt, de a vacsi a lényeg :)

2011. dec. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
47%
Már nem azért, de ki az az állat, aki lepontozta a 14 éves lányt, mert gyertyát adott a szüleinek???
2011. dec. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

14-es!


Ha annyira szereted a jégkorongot, tudhatnád, hogy Jaromir és nem Jagomir...

2011. dec. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!