Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos ha egy...

Szerintetek jogos ha egy nagymama kirakja az utcára a lányát meg az unokáját?

Figyelt kérdés

Nálunk ez történt, én nem háborodtam fel, de a barátaim igen. Leírom röviden a történetet:

Férjemmel szétmentünk, új párom lett, akihez hozzá is költöztem. Ámde rövid időn belül kiderült róla, hogy agresszív és képes megütni a nőket. Úgy gondoltam nem várom meg amíg ez nálam is bekövetkezik, ezért szakítottam vele és haza szerettem volna költözni másfél éves lányommal. De anyám közölte, hogy nem bírja elviselni a gyereket, ő fáradt és nincs ehhez idegredszere, nem akar munkába fáradtan menni stb. menjek ahova akarok, oldjam meg. Hála Istennek egy olyan barátnőm segített rajtam, akiről nem gondoltam volna, most nála lakunk. Teljesen kiakadt, hogy anyám hogy lehet ilyen, mikor tudja hogy nincs hova mennünk... én valahol megértem, mert tényleg nem kötelessège elviselnie a gyerekemet, csak rosszulesett, hogy inkább utcára tenne ráadásul télen, minthogy 2-3 hónapig, amíg találok más helyet, kibírja velünk.

Ti mit gondoltok?


2011. dec. 22. 15:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nem az anyával van baj,hanem a lányával! Felnevelt egy felelőtlen nőt,akinek nincs annyi jövedelme,hogy eltartsa magát és a gyerekét? Tudta,hogy a befogadás nem lenne ideiglenes,és neki kellene eltartania mindkettőjüket! Hogy találna bármilyen állást egy ilyen nő? Miből bérelne lakást? Vagy arra számít,hogy lesz egy következő pasasa?

Ha az anya elmegy munkába,akkor a lánya vajon főzne-takarítana,vagy azt is az anyának kellene csinálnia ?

Ha a gyerek állandóan hisztizik,akár éjjel is,akkor hogyan tudna pihenni?

Akkor ítélném el az anyát,ha a kérdező elmondana egy reális verziót,hogy 2-3 hónap múlva hogy akarná rendezni a helyzetét.

2011. dec. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
48%
Aha, és erre a megoldás, hogy egy ilyen pici gyerekkel menjen ahova tud, akár az utcára. Gondolkodhatnál, ez pont nem az a helyzet, hogy a saját kényelmét nézze. Ha nem is a lánya miatt segít, de a pici unokája se érdekli. Volt szíve elküldeni azt a pici kis babát a semmibe. Ez nem anya, de még csak nem is egy érző ember.
2011. dec. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
74%

Ámde rövid időn belül kiderült róla, hogy agresszív és képes megütni a nőket. Úgy gondoltam nem várom meg amíg ez nálam is bekövetkezik, ezért szakítottam vele és haza szerettem volna költözni.


Én se maradnék babával ilyen mellett.Nem ugrál kapcsolatból kapcsolatba a kérdező se valószinű,csak nem akarta hogy a pasas a babát is megüsse,de egy agressziv férfit ell kell hagyni.De sajnos sokan maradnak,bele is kerülnek a híradóba időnként.

2011. dec. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!