Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az életünket, többek között a...

Az életünket, többek között a kapcsolatainkat mi, vagy a sors irányítja?

Figyelt kérdés

Rendszerint olyan férfiakba botlok bele, akik csak fájdalmat okoznak nekem, és így megy ez már évek óta. Úgy érzem, hogy a sors azt akarja, hogy szenvedjek és ne legyek boldog. Már nem tudok mire gondolni tényleg..

Miért nem találhatok én is valakit, aki viszont szeret?


2011. dec. 21. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont így járok én is. Csak a nőkkel...
2011. dec. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ma mar sokkal tobb link ember van. A jovodet, sorsodat Te iranyitod, turelemmel, ep esszel es megfontolassal.
2011. dec. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy addig fogsz mindig ugyanabba a hibába esni, amíg rá nem jössz , mi az, és kijavítod magadban. ez is egy lehetséges magyarázat.
2011. dec. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 LadyLee ***** válasza:

Inkább arról van szó, hogy valamilyen okból, tudatalatt te választasz újra meg újra hasonló fazonokat.


Én is ilyen vagyok. Nehéz belőle kilépni. Vagy megpróbálsz magad változtatni, vagy elmész pszichológushoz. De a sorsa fogni és önsajnálatba merülni tuti nem jó ötlet.

2011. dec. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21%

Valószínüleg sose vagy szerelmes csak türelmetlen.Gyorsan legyen valaki aztán kész.Most meg megy a csodálkozás,hogy jaj szegény én meg ezek a szemét pasik blabla.Nők...

Érdekes én 26 évesen túl vagyok egy 8 éves kapcsolaton aztán 2 év szünet után megint 1 éve együtt vagyok egy másik lánnyal és boldog vagyok.AZÉRT MERT EGYRÉSZT NEM MAGAS LOVON ÜLÖK MÁSRÉSZT TÜRELMES VAGYOK!

2011. dec. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Az életünket, többek között a kapcsolatainkat mi, vagy a sors irányítja?

Rendszerint olyan férfiakba botlok bele, akik csak fájdalmat okoznak nekem, és így megy ez már évek óta. Úgy érzem, hogy a sors azt akarja, hogy szenvedjek és ne legyek boldog. Már nem tudok mire gondolni tényleg..

Miért nem találhatok én is valakit, aki viszont szeret?"


Nos az életedet Te magad irányítod, a Te döntéseid határozzák meg az életed alakulását. Hiszen azt is Te magad döntöd el, hogy hiszel-e és ha igen miben. Sorsban, Istenben, istenekben, és azt is Te magad döntöd el, hogy ha vallásos vagy melyiket választod. A döntéseidet viszont lehet befolyásolni... mások által.


Az hogy csak olyan férfival találkozol aki fájdalmat okoz természetes. NINCS olyan férfi aki ne okozna fájdalmat, mert egy olyan ember sem létezik aki egy másiknak maradéktalanul megfelel. Azt hogy a csalódást milyen mélyen érzed és éled át megint csak Te magad döntöd el. Haképes vagy legyinteni és túlteni magad rajta akkor nem lesz annyira fájdalmas. Ha akapcsolat érdekében hajlandó vagy megbeszélni azt hogy téged mi zavar és bánt és a párod hajlandó változni annak érdekében hogy jobb legyen akkor boldog is lehetsz. H Ezekre nem vagytok képesek akkor boldogtalan. Te és a többi ember dönt ezekben is mint minden más kérdésben. Nincs sors, meg felsőbb hatalom, csak jól esik ha olyas valami megfoghatatlan mögé bújhatunk a saját felelősségünk elől ami nem vonható kérdőre és ezért kreálják ezeket az emberek.

2011. dec. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!