Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a sors fintora szerintetek?

Ez a sors fintora szerintetek?

Figyelt kérdés

Jó múltkorába azt álmodtam azzal a férfival,akivel ismerkedünk,h lerobbantam kocsival,de már "feladtuk" h ez nem megy,még is ő húzott ki a bajból és segített-megtörtént,mert már csak barátok vagyunk,de jött!Aztán ismét vele álmodtam,h az ő kocsijával vittem a kislányomat láthatásra az apjához(akivel nagyon rossz volt a kapcsolatunk,ezért kizártnak tartottam),aztán mit ad isten apukával rendeződtek a dolgok,jóba vunk,meg a párjával is...a következő az lesz h az említett férfi kocsijával valóban viszem a gyerekünket hozzá v csak a véletlenek egybe esése?

Akivel ismerkedő félbe voltunk ismét normálisan kommunikálunk,úgy néz ki h lehet még is sikerül egy párt alkotnunk..


2010. júl. 30. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
igen
2010. júl. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézz utána, hogy mit jelent "a sors fintora".
2010. júl. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden okkal történik. Lehet, hogy ez a végzeted! :)
2010. júl. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!