Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sors fintora lenne, hogy...

Sors fintora lenne, hogy nicsenek barátaim?

Figyelt kérdés

most vagyok 15/f


régebben mindíg kiröhögtem azokat, akik azt mondták, hogy nincsenek barátaik.. mind a 4-5 gimnázium/szakközépi évük rosz volt, mert nem voltam barátai a suliban..


nekem általánosba nem volt ilyen gondom.. mindenkivel jóba voltam, mindenkit szerettem és ez kölcsönös volt..

8-ra volt az, hogy volt 2-3 barátom akikkel folyton együt voltam sulin kívül is (de a leghülyébb, legidiótábbak [szó szerint]) és a többiekkel is jóba voltam persze, haverok vagyunk azóta is, de nem vagyunk olyan hűde jó barátok..


most tanultam tovább és gondoltam még nyáron, hogy biztos lesz pár nyomi ember, de azért lesznek normális emberek, akikkel ba leszek és tök jó barátok leszünk..

na hát nem így történt.. a nyomik megvannak, ők nem is érdekelnek.. kb magasról letojom őket, és ottvannak a "jófejek" akiket télleg nagyon bírok, de ez nem kölcsönös.. ők nem szeretnek engem.. kis apróbb hülyeségek +olyanok, hogy próbálok vicceseket mondani de nem megy (ezt tudom magamról és nagyon zavar).. stb.. ezért amíg a többiek tök jól elvannak suliba és szeretnek bejárni én nem..

gyakorlatilag gyomorgörcsel sétálom le az utolsó 5-10 percet és megyek be az osztályba.. akkor elmúlik..


2009. dec. 1. 21:55
 1/10 A kérdező kommentje:

huh hát ezt most nem tudom miért írtam le.. csak jó volt egyet siránkozni :D


tudnátok mondani valamit, amiért nem jön össze semmi?


nem vagyok zárkózott, sőt.. kedves vagyok (sajnos túlságosan is), jókedvű és laza..

külső tulajdonságra ami negít egyedül az, hogy kb ugyanazokba a ruhákba járok, mert nagyon nincsenek ruháim.. belső meg hogy próbálok jófej lenni, de nem megy.. ezen kívül semmit nem tudok..

2009. dec. 1. 21:57
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Hogy van ez nálad, kik a nyomi gyerekek? Mi alapján válogatsz barátot? Ránézésre? Szerintem te simán el vagy szállva magadtól, nem csodálom ha nem kedvelnek a menő csávók... gondolom ilyenekkel próbálsz barátkozni.
2009. dec. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
meghát attol is függ hogy nálad mia barát...ha az hogy együtt logtok suli után meg együtt röhögtök.akkor az haver.....a barát máááás:Damugy szerintem csak legyél önmagad mindenképpen aztán majdcsak lesznek ojanoka kik észreveszik mekkora arc vagyxD..mégha nem tulnagy akkor is 14/L
2009. dec. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tulságosan egoista vagy, és ezt mások is észrevették.

És honnan tudod valakiről, hogy "jófej vagy nyomi" a te szavaiddal élve, ha nem is akarod őket megismerni. Ide illik az a közmondás a könyvről meg a borítójáról. Ugye tudod melyikre gondolok? Arra amelyik azt mondja, hogy nem az alapján legyen valaki "nyomi" mert nem a legújabb ruhákban járkál, nincs sok pénze, tanul, vagy nem olyan nagy dumás mint a többi. Meg kell ismerni mindenkit, hogy aztán akikkel kölcsönös a szimpátia, barátok legyetek

2009. dec. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
igazuk van az előttem szólóknak. lehet más szemében épp te vagy a "nyomi"
2009. dec. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Ki a nyomi szerinted? Nem csodálom hogy nincsenek barátaid, egyszer talán majd te is megérted miért nem.
2009. dec. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Emiatt a hozzáállás miatt nincsenek barátaid!nem lehet ,,lenyomizni,, vkit!

Ez olyan mintha az egyik pártelnök kiállna és közölné h minden ember egy paraszt!Ő meg a megtestesült isten!

Több figyelmet kell fordítani másokra!Ha megismered őket ők is megismernek téged!Ne aggódj..ha tényleg jófej vagy azt észreveszik!: )

2009. dec. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha kedves vagy, vagyis ha az lennél barátkoznál a nyomikkal is, szóval ne hazudjál
2009. dec. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

képzeljétek, próbáltam velük is beszélni..

1-2vel sikerült, velük semmi bajom, de 2é van szedve az osztályunk és nem mászok rájuk a közös órákon.. de mások csak vigyorogtak és néztek mint borjú az újkapura.. ha igen-nem -es kérdést tettem fel csak bólogattak+vigyorogtak, ha kifejtőst meg gyorsan kinyőgték 1 mondatba és vége..

nekem ők a nyomik, akikkel nem lehet beszélni..


tudom, hogy van egom.. akikkel próbálok haverkodni nagyképűnek néznek, pedig egyártalán nem vagyok az, csak van önbizalmam .. de nem szólogatok be mindenkinek, nem szólok le mindenkit, csak ha nagyon durva.. akkor is inkább megtartom magamnak..


a könyvet a boritójáról efekt is megvolt év elején, azóta tovább léptem, és van akiről változott a véleményem.. jó és rosz irányba egyaránt..

2009. dec. 2. 22:47
 10/10 A kérdező kommentje:

nekem az nem nyomi aki nem a legdivatosabb ruhákba jár.. tanul.. vagy csak nincs pénzük..


mert ismerek nem 1 ilyet.. és az én szemembe az ilyenek NEM nyomik..


előző postba leírtam..

2009. dec. 2. 22:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!