Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek vele? Illene...

Mit kezdjek vele? Illene venni neki valamit?

Figyelt kérdés

Apámnak van egy élettársa,akivel együtt van 2-3 éve.A nő miatt nem járok apámhoz,mert rosszallóan néz rám illetőleg a nacsasszony előtt nem lehet beszélgetni, hazudozni kell ha pl anyámról van szó...Ha a padlásról kér anyám még valamit(miután 19 évig együtt éltek,és anyám nem hozott el semmit,így minden régi dolgunk ott van)akkor azt kell mondani,hogy nekem kell.Szóval elég hibbant a nő,mamuszt csinált ezalatt a pár év alatt apámból.Mondjuk apámmal se volt felhőtlen a kapcsolatom,de azért jártam hozzá régen.


Nemrég voltam apámnál(valahogy nekem nincs ott otthon a csaj) és most is ilyen volt,jobbra balra kerülgetett,semmi hogy megpróbálna a beszélgetésbe szólni agy valami...Ég egy adta világon semmi erőfeszítés nincs benne pedig már közel jár az 50 hez.

Ráadásban apám legújabb hobbia ,hogy ha vesz nekem valamit akkor az értelmetlen dolog mintha egy tininek venne.Gondolom ebben is a nő keze van mert van neki egy lánya akit már látásból ismertem és hát,mit ne mondjak az ő kence fice,cicanaci... ízlése minden,itt értem pl szülinapra pulcsi,vásárlási utalvány olyan helyre ahová életemben nem tettem be a lábam stb...


Illik-e vennem neki valamit és ha igen akkor mit?Mit kezdjek az egésszel,hisz Én se 18 alatti vagyok, hogy ehez mind jópofát vágjak.


2011. dec. 19. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki egy ránctalanító arckrémet, lehet még utána jobban fog utálni, de poénnak jó.
2011. dec. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na mintha az én apámról meg az asszonyáról írtál volna.

Még ha valamit kapok aputól azt is le kell tagadni, nehogy az asszonyka megtudja..., arról nem tudhat a csaj hogy ide jár anyám, mert apu házában lakok a családommal (gyerek, férj).

Én úgy oldom meg mindig az ilyet hogy közöset kapnak, de apu kezébe adom oda, és csak hozzá teszem hogy ez kettőtöké.

2011. dec. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a gáz,hogy azt se tudom mit vegyek neki-nekik mert a nő cukros azt hiszem.Legalábbis valami ilyet hallottam :S Ráadásul pénzel is szűkösen állok ezért mindenki vmi apróságot kap.Bonbonra gondoltam de így az kilőve :(
2011. dec. 20. 10:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!