Most mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Pár hónapja derült ki, hogy pajzsmirigy beteg, és cukros is vagyok. Az apám ezt úgy adta elő, mintha ez valami remek hír lenne és ez pont a szülinapomkor volt. Azóta nem telik el nap, hogy ne veszekedjünk a legkisebb apróságon is. Anya próbál vigasztalni, de úgy érzem nem ért meg igazán. A barátaim is egyre távolodnak tőlem, pedig mindent megteszek, hogy megtartsam őket. Egyre elkeseredettebb vagyok és nem tudom mit csináljak. Ha valaki tud valami hasznos tanácsot kérem írja le.
2011. nov. 30. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Az apám úgy adat elő,nem a doki állapította meg és mondta el?

A barátaid gondolom nem a cukorbetegséged miatt távolodnak?

2011. nov. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mit csinálj?

Mindenekelőtt ne foglalkozz ilyen komolyan a témával. Ilyesztő amikor megtudod, de meg kell tanulnod élni ezzel. A barátokat ne traktáld vele, mert ha folyamatosan panaszkodást hallanak, nem lesznek igazán kíváncsiak rád, nem fogják keresni a társaságodat, mert segíteni nem tudnak rajtad. Arra csak te vagy képes egyedül.

Nekem is volt pajzsmirigy betegségem, elég komoly. Nem tudom, milyen lehet, ha e-mellé még egy betegség bejön, de az biztos, hogy akkor se sajnáltam volna magam.

A feladatokat azért kapjuk az élettől, hogy megoldjuk őket. Úgyhogy fel a fejjel, és hajrá.

2011. nov. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Dokival már beszéltél?

A pajzsmirigy gyógyitható a cukor pedig kezelhető

ilyesztőnek hangzik de ezzektől teljes életed lesz

beszélj a dokival.

2011. nov. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!