Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám legyőzni ezt az...

Hogyan tudnám legyőzni ezt az érzést?

Figyelt kérdés

Én világéletemben jó tanuló voltam, iskola mellett dolgoztam is, a nyári szüneteket végig dolgoztam.

Később lediplomáztam mint villamosmérnök.

De nem vagyok szerencsés semmiben, a bal szememre megvakultam egy balesetben,a kishúgom meghalt abban az évben amikor felvettek az egyetemre,később az anyukám is meghalt mert öngyilkos lett.


Ezzel szemben van egy volt osztálytársam aki soha életében nem dolgozott,most ő örökölte a családi vállalkozást, világéletében rossz tanuló volt, összejött azzal a lánnyal aki tetszett nekem.

Született két szép kislányuk, egy igazi szép családjuk van, olyan amilyet én mindig is akartam.


Hogyan tudnám legyőzni az irigységet, mostanában egyre erősebb bennem az irigység.


Elnézést, de ezt muszáj volt kiírnom magamból.


2011. dec. 19. 19:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
"Ha megérted hogyan törődj bele, megérted hogyan nézz szembe vele."
2011. dec. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!