Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki?

Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

Nagyon tetszett nekem egy fiú. Elég sok dolog történt azóta vele és velem is. Anyukám és a családom előtt 4 hónapja titkolom ezt az egészet. Nem tudom, hogy hogyan mondjam el az anyukámnak, mert félek, hogy azt fogja mondani, hogy ''ezt rosszul tetted,,...,, miért csináltad ezt?''....,,túl fiatal vagy még''...ezektől a mondatoktól félek. 13 éves lány vagyok. Ezért nem mertem elmondani az anyukámnak mi volt a srác és köztem. Habár semmi sem történt, nem jártunk nem is vagyunk barátok sem. MIt tegyek? Félek ezektől a mondatoktól. Attól még nyugodtan elmondhatom?


2011. dec. 17. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem volt közetetek semmit mitől félsz? Egyébként semmi nincs benne,én ötödikes koromban is elmondtam otthon melyik lány tetszik,sosem titkoltam,és 14 évesen vittem haza az első barátnőmet,senki nem problémázott ezen.
2011. dec. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*semmi
2011. dec. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
89%
Ha gondolod, nyugodtan mondd el. Édesanyád biztosan meg fogja érteni
2011. dec. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
remélem..köszönöm a válaszokat
2011. dec. 17. 21:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha SEMMI nem volt, akkor nincs gond.

Ha burkoltan azt akarod megfogalmazni, hogy nem jártatok, de lefeküdtél vele... Hát... Jobb lesz, ha elmondod, mint ha mástól tudja meg anyukád...

2011. dec. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha kétséges, hogy mit szól hozzá anyukád, én nem mondanám el. Azért az is jelez már valamit, hogy tőlünk kérded, mit is csinálj? Ha olyan jó lenne viszonyod anyukáddal, nem itt kérdeznéd, tőlünk. Az én lányom simán elmondott mindent óvodáskora óta. Hányszor volt már szerelmes! Tök természetes ez mindenféle életkorban: fiatalon, és idősen is. Bár ez jó próba lenne, hogyan reagál. Ha el is mondod, válassz olyan időpontot, amikor ketten vagytok nyugiban, és biztos, hogy nem zavar senki.
2011. dec. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
dehogy feküdtem le vele....jézusom még ilyet irni...13 éves vagyok ezzel még várhatok egy jó néhány évet...elmondtam az anyukámnak erre azt válaszolja, hogy a barátnőm tönkreteszi a fiúval való kapcsolatomat és, hogy vegyek példát róla (mint hogy az anyukámról vegyek példát). Erre kérdeztem tőle,hogy ha lenne most pasim akkor mit szólna hozzá? Erre azt felelte, hogy nem nézné jó szemmel. De nekem mindig is az első a tanulás és a szabad időmben pedig a barátommal lennék nem pedig tanulás helyet pasizok és szabad időmben is pasizok. Ezt nem tenném. Nem is fogom. És ezt nem érti meg. Félek ha jön egy olyan fiú akivel össze is jönnék, nem akarom elmondani majd anyukámnak mert félek, hogy megtiltsa nekem ezt az egészet.
2011. dec. 18. 13:46
 8/8 A kérdező kommentje:
amúgy nagyon köszönöm, hogy engem igy meghallgattok...és segitetek, hogy mit tegyek köszi
2011. dec. 18. 13:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!