Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz az ARNOLD névről?

Mit gondolsz az ARNOLD névről?

Figyelt kérdés
Szerintem ritka undorító! Egy hörcsögnek tudnám maximum elképzelni, de gyereknek semmiképp!
2011. dec. 17. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
A fiam osztályában van egy ilyen nevu gyerek de nagyon rossz családbol van ugyhogy nekem sem tetszik ez a név
2011. dec. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Úristeen,hát ez egy ritkaronda név!!!
2011. dec. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi célból tetted fel a kérdést?

Neked nem tetszik. Ennyi.

Én meg utálom a lecsót, mégsem teszem ki kérdésnek, hogy más szereti-e.


Jó lenne, ha az emberek felfognák, hogy izlésen alapuló dolgokon nem lehet vitatkozni.

2011. dec. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem tetszik, de nem bántanék azért senkit mert ez a neve. Semmi közöm hozzá...
2011. dec. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én sem bántom az ilyen nevű ismerősömet. Viszont nem tudom a nevén szólítani. Annyira idétlen.
2011. dec. 17. 14:58
 6/11 anonim ***** válasza:
A Szent Johanna gimi könyvekben van egy ilyen nevű szereplő és én amiatt nagyon szeretem, egyébként élő embert nem ismerek ilyen névvel.
2011. dec. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha egy ismerősöm valaha is ilyent mondana nekem, hogy egy szubjektív ízlésen alapuló, akármilyen nevű embert nem tudna nevén szólítani, olyan idétlen és undorító az a név, annak a neve a szememben onnantól "tahóparaszt" lenne. Ez meg az én szubjektív véleményem.
2011. dec. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kicsit rosszul esik,hogy egyes neveket így minősítetek.Pl az én páromat is így hívják és a 1,5 éves kisfiamat is.Mindenhol csak dícsérik,meg hogy ritka szép név. És lehet becézni.Arni, kisfiam Arnika. Nem tudom a Károly,vagy a Benett, Vajk,...mivel jobb?És ezek most csak hirtelen az eszembe jutottak.Az egyik hozzászólónak igaza van.Ez olyan mint ki szereti a lecsót és ki nem.E.
2011. dec. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem akkor is hörcsögnév. És a mesehős, a Hé Arnold jut róla eszembe...
2011. dec. 19. 13:37
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem jó név. Nekem volt egy ilyen nevű osztálytársam, jófej volt:D


Szívesebben viselném ezt a nevet, mint a mostanit, fuj...:D

2012. jún. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!