Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kire hallgassak, apumra vagy...

Kire hallgassak, apumra vagy anyumra? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Anyukám szerint menjek orrműtétre, mert elég nagy az orrom és szerinte a külső nagyon fontos, az életben sok mindent el lehet vele érni, amihez egy pici-pisze orr elengedhetetlen.


Apukám szerint menjek egy nyelvtanfolyamra, ebből a pénzből sajátítsak el felsőfokon egy második idegennyelvet, mert szerinte az hasznosabb, kifizetőtöbb az életben.


2011. dec. 15. 18:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
39%

Hát nem tudom.Szerintem a külső igenis fontos akárki akármit mond.Ha egy jó megjelenésű , szép arcú , elegáns ember megy be interjúra és utána bemegy egy ugyanilyen végzettségű aki hát nem szép , ízléstelenül öltözködik , csúnya stb akkor egyértelműen a jobb kinézetűt veszik fel.De azt elmondom neked hogy én az orrműtétemet a nyelvtudásomnak köszönhetem , két nyelven beszélek tárgyalás szinten és ennek megfelelő állásom van így volt pénzem arra hogy egy sztár doki műtse meg az orrom aki garanciát is vállal ha elrontsa de az eredmény tökéletes lett.


Szóval először a nyelv és azután a plasztika.

2011. dec. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Az én orrom csúcsa nagyobb, de így néz ki:


[link]

2011. dec. 15. 19:01
 13/21 anonim ***** válasza:
88%
Anyádnak nem sok esze van, ha ilyeneket mond.
2011. dec. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
82%

Apukádra hallgass. Miért?

Mert a nyelvtudás fontos, és valószínű szép, fiatal lány vagy úgy, ahogy vagy, csak apukád ezt pedagógiai okokból nem hangoztatja. De ha valami olyan rossz lenne, hogy szépségednek ártana, akkor biztos ő lenne az első, hogy segítsen kislánya szépségén.. Az apukák ilyenek ám!

2011. dec. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 bánomisén ***** válasza:
91%
Ha akkora orrod is lenne, mint egy vasorrú bábának, most akkor is inkább nyelvet tanulj. Később már nehezebben tanulnád meg, viszont az orrodat később is megcsináltathatod, ha akarod.
2011. dec. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nem olyan rossz az orrod. Ezt semmi értelme műttetni. Elég szép. Inkább egy jó fodrász, aki előnyös frizurát ajánl, amely optikailag harmóniába hozza az arcodat.

Az arcod még egyébként is változni fog. Látszik ám, ha műtött az orr! A természetes szebb, ha nem torz, asszimmetrikus vagy ilyesmi. A tied így jó, ahogy van. A nyelvtudás senkinek sem árt. A maradék pénzt meg anyudnak önismereti körre - mert sztem neki van baja magával, azért mondja.

2011. dec. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
14/16 igaza van. Biztos szép vagy, különben apukád is segíteni akarna.
2011. dec. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
49%
Látszik, hogy a férfiak az okosabbak. :)
2011. dec. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
90%
Hallgass apádra, anyád hülyeséget mond.
2011. dec. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ez kamu kérdés, mert nem hiszem el, hogy van olyan anya aki azt mondaná a lányának egy ilyen teljesen normális orra hogy ronda.


Nekem is hasonló orrom van, mégis állítom hogy több hapsim volt mint anyádnak eddig :) hehe

2011. dec. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!