Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családos férfiak, ha megcsaljá...

Családos férfiak, ha megcsalják a feleségüket. Miért van ez?! Lent részletezem!

Figyelt kérdés
Ma már szinte minden férfi megcsalja a feleségét egy jó idö után,vagy esetleg hamarabb,de lehet késöbb...Ha ez megtörténik,talán az illetö férfi nem szereti-e a feleségét,ha más nöhöz megy? Vagy talán sosem szerette? Vagy megunhatta a feleségét? Egy férfi szereti a feleségét,de mégis megcsalja,ez lehetséges?!
2011. dec. 15. 14:10
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

névtelenül sem dicsekednek??? :) mert én anonim tettem.

és látom a gyürüt az ujjukon. vagy ha beszélgetünk, rákérdezek, és általában családos.

nem felbujtó vagyok, csak felnyitni a nök szemét már VÉGRE!!! álomvilág amiben élnek!!! álomvilág!!! mind csal!!! MIND!!!!!!!!!!!! és a családi kasszából!!!! amugy volt nös pasim is...., sokat költött rám. ennyi.

2012. jan. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

Te már csak tudod... Hiszen biztosan minden nős férfit ismersz, biztosan minddel voltál már...

Nem tudlak komolyan venni!

2012. jan. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
számolj már egy kicsit!!! nem én, nem csak én, több tizezer prosti...., öket szorozd be és még azokat is, akik nös emberek szeretöi, fiatal csajok, kolléganök, stb...kijön :)
2012. jan. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Én ehhez a karrierhez csak gratulálni tudok :)
2012. jan. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!