Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családos férfiak, ha megcsaljá...

Családos férfiak, ha megcsalják a feleségüket. Miért van ez?! Lent részletezem!

Figyelt kérdés
Ma már szinte minden férfi megcsalja a feleségét egy jó idö után,vagy esetleg hamarabb,de lehet késöbb...Ha ez megtörténik,talán az illetö férfi nem szereti-e a feleségét,ha más nöhöz megy? Vagy talán sosem szerette? Vagy megunhatta a feleségét? Egy férfi szereti a feleségét,de mégis megcsalja,ez lehetséges?!
2011. dec. 15. 14:10
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
49%

Ez rendben van és azt is értem, hogy bármelyik férfi képes rá, hiszen miért ne lenne képes, amikor ez egy döntés, de ha az a nők tapasztalata, hogy majdnem minden férfi megcsalja őket egy idő után és nagyon sok nő szintén megcsalja a férfit egy idő után, akkor nem lenne mindenki sokkal boldogabb, ha ez elfogadható lenne kapcsolaton belül?


Vagy ennek az a lényege, hogy addig próbálkozzunk, míg találunk egy férfit, akiről úgy tudjuk, nem csal meg? De addigra kirúgjuk a gyerekünk apját meg esetleg a nagy szerelmet, akivel minden rendben lett volna, csak éppen máshoz is húzott szexuálisan. Néha értelmetlennek látom emiatt borítani mindent. Persze ha azért ment félre, mert nem meri bevallani, hogy a mi kapcsolatunknak vége, akkor nem kell együtt maradni, de ott sem a megcsalás a baj.

2011. dec. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
88%
Nem olvastam végig még a kommenteket de muszáj leírnom hogy márpedig nem minden férj csalja meg a feleségét!!!
2011. dec. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm az értelmes válaszokat! Velem sajnos az a helyzet,hogy 6 hónap után tudtam meg,hogy a páromnak felesége és 3 gyereke van.Szóval tutira gáz,én szeretnék ennek a kapcsolatnak a végére pontot tenni,de ö nem,ígyhát mindig jár utánam,hivogat,és én hülye amennyire szeretem,és érzem,hogy ö is szeret mindennap úgy ébredem,hogy azt mondom magamnak,hogy: MA VÉGE!!! ,és amikor a szemem elé kerül és le áll könyörögni,nem bírom ki én sem,hogy ne folytassuk,és ez 2hete van így,amióta megtudtam a dolgokat :( és mindennap lejátszódik ez a dolog,akár egy film,hogy szakitani akarok,és nem sikerül :( Hát igen,hiszen olyan boldogok voltunk együtt,amíg meg nem tudtam a múltját és a jelenjét:( Remélem,nem fogok kapni szídásokat itt,hiszen bármely növel sajnos megtörténhet,de remélem én vagyok az utolsó,mert nagyon rossz érzés,de sajnos mégsem én vagyok az utolsó szerintem :( Ès senki ne gondolja,hogy szeretnék egy családot tönkre tenni,mert nem,de ö mindig azt hajtogatja,hogy igen is a feleségét elhagyja miattam,mert sok a probléma köztük,és hogy a gyerekek kötik össze öket,nem beszélve arról,hogy arab a barátom,és mostanában tudtam meg,hogy valójában milyenek is ök,olvastam róluk innen,de mindegyik más.Èn németbe élek lassan 7hónapja,és németül értekezünk.
2011. dec. 15. 15:45
 14/44 anonim ***** válasza:
90%

Figyelj kislány.

Sajnos ismerem ezt a szituációt.

Én 17 évesen átestem ezen. Ígért fűt-fát-bokrot-csillagot.

Egyik nap azonban tényleg úgy ébredtem, hogy most elég. Kijelentettem, hogy akkor jöjjön, ha már elhagyta a feleségét, ne úgy, hogy majd elhagyja.

Már családanya vagyok, de nem vele. Két éve egy másik tizenévesen elcsúszott. A feleség kivágta mint macskát....

2011. dec. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
Húha. Èn is 17 vagyok,szerintem ez a 17 nagyon elvan átkozva,semmi nem sikerül,amibe bele kezdek minden rosszúl sült el!!!
2011. dec. 15. 16:11
 16/44 anonim ***** válasza:
sajnos lehetséges,ma már annyira szabad ez a világ hogy ez nem újdonság ha egy kapcsolatban az egyik fél félrelép persze ez lehet nő vagy férfi,de azt ne felejcsük el hogy a meg csaláshoz is két ember kell és amikor oda kerül a dolog hogy ki tudódik a meg csalás akkor az egyik fél mindjárt magyarázkodik holott ö is benne volt a félrelépésbe,persze számos oka lehet a megcsalásnak,de aki erkölcsileg még értékeli a kapcsolatot amibe benne van és számít neki tiszta összinte párkapcsolat,szerelem,az nem fog félrelépni.
2011. dec. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
94%

"Igazából ennek evolúciós-pszichológiai okai vannak, amit hosszú lenne elmagyarázni részletesen, de nagyon röviden érthetően megpróbálom összefoglalni:

A pasik minél több nőt akarnak megtermékenyíteni, annak érdekében hogy a génjeiket továbbörökítsék. Igazából az állatvilágban is nagyon ritka a monogámia, így érthető is hogy az ember miért csalja meg a feleségét.

Plusz a pasik mindig a legtermékenyebbnek tűnő nőt akarják megtermékenyíteni, hogy biztos legyen az utód életbenmaradása.

Ez az evolúciós magyarázat."



Ez az évszázad legnagyobb hazugsága!


ezt csak azért találták ki a hímringyók, hogy "okkal" csaljanak.

Ha ez így lenne, akkor minden egyes megcsalásnál elhagynák a családjukat, vagy nem húznának gumit mert sok gyereket akarnának csinálni sok nőnek! De úgy veszem észre egy pasi sem szereti ha a szeretője teherbe esik és gyerektartást kell fizetnie 10-20 nőnek ide-oda...

Mert a dugást azt szeretik a gerinctelenek, nem gyereket akarnak.

szóval itt nem kényszerű spermadonornak használják a nők a ribipasast, hanem a pasik verik át a nőket, hazudnak a feleségüknek, átverik a gyerekeiket.


Igazából ezek jó nagy gerinctelenek!


De nem minden férfi hímringyó, ez is biztos.

2011. dec. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem félreérted, a pasik nem gyereket akarnak, hanem eszerint az elmélet szerint azért van bennük a késztetés, hogy minél több lánnyal lefeküdjenek, hogy abból minél több utód legyen. A férfi dolga annyi, hogy kívánja a szexet és minél többször megpróbálja, nem egyéni érdek a gyerek, hanem evolúciós. Minél több lánnyal szexel, annál többször van meg az esély, hogy teherbe essen. Vagyis volt, a születésszabályozás meg a tudatos tervezés előtt, de ha beléjük van kódolva, akkor a késztetést azért érzik. Nem kell tudnia a pasinak, hogy miért dugja a nőt, és a nőnek sem, hogy miért akarja a gyereket, elég ha csinálják.

De persze nem tudom, hogy ez ténylegesen így van-e és igaz-e az elmélet.

2011. dec. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
56%
lehetséges. A megcsalás a legtöbb esetben nem az érzelmekről szól. Én pl. megmondtam a férjemnek, hogy nem várom el tőle, hogy a hátralévő életében már csak velem feküdjön le, nyugodtan szexelhet más nőkkel is, de ne tudjam meg... struccpolitika, de egy férfitől elvárni hogy csak 1 nő és senki más, nagy butaság.
2011. dec. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:

hm, azért én nem egy esetről tudok, mikor épp a nő ment félre, lehet épp azért, mert nem csak a hormonok, hanem az érzelmek is hajtják.


én pl. nem lennék képes elnézni egy megcsalást, ugyan már, attól még, hogy nő vagyok, megnézek más férfiakat is, én is folyton kívánom a szexet, mégsem csalok meg senkit. nem okozok fájdalmat, teljes önbizalom rombolást, szégyenérzetet annak, akit állítólag szeretek.

2011. dec. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!