Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családos férfiak, ha megcsaljá...

Családos férfiak, ha megcsalják a feleségüket. Miért van ez?! Lent részletezem!

Figyelt kérdés
Ma már szinte minden férfi megcsalja a feleségét egy jó idö után,vagy esetleg hamarabb,de lehet késöbb...Ha ez megtörténik,talán az illetö férfi nem szereti-e a feleségét,ha más nöhöz megy? Vagy talán sosem szerette? Vagy megunhatta a feleségét? Egy férfi szereti a feleségét,de mégis megcsalja,ez lehetséges?!
2011. dec. 15. 14:10
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Várni fogom:PD
2011. dec. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
;)
2011. dec. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
Ez nem így van!
2011. dec. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%

Honnan veszed, hogy szinte minden férfi megcsalja a nejét?

Milyen jogon írkálsz ilyeneket?

Értem én, hogy kihasznált egy szemétláda és most haragszol a férfiakra (mellesleg oktalanul, mert nem mind csalt meg, csak az az 1), de ez nem jogosít fel, hogy ilyeneket írkálj. Én ezt személyes sértésnek veszem, magam és minden jó érzésű (és hűséges) férfi társam nevében. Engem is használtak már ki, vertek át, mégsem hangoztattam, hogy minden nő kurv@.

2011. dec. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmasnak tartom sok nő válaszát.

A "férfiakba bele van kódolva, jaj én megbocsájtom neki, stb". Ez tipikusan magyar női felfogás, legyünk lábtörlők,

szolgák, mi csak gyerekkihordásra vagyunk képesek, és a szexet sem élvezzük...


Írom ezt férfiként. Én 22 éve szeretem a feleségemet, egyszer sem csaltam meg, a szex csodálatos vele, igazi lelkitárs is egyben.

2011. dec. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

20:44-nek igaza van.


Sok károgó nő így próbálja a saját nyomoruságát másra is átvetíteni...kedveseim nem minden hölgy ilyen szerencsétlen, mártírtípus, mint ti.

2011. dec. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

Meg sok feleség a szexszel zsarolja a férjét. Az ilyenek meg is érdemlik, hogy a férje nem enged a zsarolásnak.

A szexnek is feltétel nélkülinek kéne lennie. Ha egy nő képes ezzel zsarolni a férjét, arról nem tudom elhinni, hogy szereti.

2011. dec. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
prosti vagyok. több száz-ezer prostival egyetemben állitom, hogy a vendégek nagy része nös, a felesége épp terhes, stb...fiatalok, öregek, szegények, gazdagok, mind!!!! Mind megcsal titeket!! Munkaidöben jönnek, udvarolnak, dicsérgetnek, a felségeket szidják, kiröhögik!!! Azért vannak veletek, mert ez a kötelességük. Nem szeretnek egyedül lenni, és ha a nö is dolgozik, könnyebb a megélhetés. Sorry, de ez van. Minden nöt megcsalnak. Ha nem prostival, akikböl több tizezer van, akkor fiatl lányokkal, vacsorázni viszik öket a közös kasszából. Ja, és minket prostikat is abbol fizetnek. A szegényebbek is inkább félretesznek, de nem hagyják ki. Rengeteg MÁSIK nö kap pénzt a ti családi kasszátokból. Én elválnék!!! Lebuktatni nem tudjátok öket!! Okosan csinálják. És mindig kiröhögik a feleségüket .
2012. jan. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Utolsó biztosan igazad van!
2012. jan. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

Nem tudom, szerintem a prostituáltak nemigen dicsekednek a foglalkozásukkal... En nekem inkább csak egy fortyogó kis felbújtónak tűnik. Meg amúgyis egy prostituáltnak minden bizonnyal pontos számadatai vannak arról, hogy hány házas férfi jár ilyen "szolgáltatókhoz"... Na persze!

Igen, sok férfi megcsalja a nejét (ez visszafelé is igaz), de felelőtlen baromság azt így kijelenteni, hogy mindegyik ezt csinálja.

2012. jan. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!