Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon durva húzás lenne?...

Ez nagyon durva húzás lenne? Nem merem bekockáztatni. De mégis muszáj. Mi lesz ha kidrül?

Figyelt kérdés

Szóval a barátomat gyűlölik a szüleim, de én mindenképpen szeretnék Vele talákozni. Én keleten lakok, ő pedig nyugaton. már nem találkoztunk kb mióta eltiltottak tőle, 1-2 hónapja, de mindig beszélgetünk telefonon szinte minden nap, meg emailezünk, mindent tudunk egymásról. van egy barátnőm, aki jövő héten egy hétig Budapesten lesz, és mondta, hogy egy délutánra vagy egy napra menjek el hozzá Pestre. Minden képpen szeretném Őt meglátogatni, szóval mindenképpen megyek. de ! arra gondoltam, hogy mi lenne ha este elköszönnék a barátnőmtől, és addigra ott várna a barátom, egy hotelben aludnánk, és másnap egész nap együtt lennénk, és itthon meg úgy tudnák, hogy két napig vagyok barátnőmmel, és ott is alszok nála. ?

Tudom, hogy nagyon kockázatos, de a szüleim hallani sem akarnak arról, hogy találkozni akarok vele. Indoklás nincs, meggyőzni meg képtelenség őket, maga a Pápa is jöhetne és elmondhatná, akkor sem engednének vele.

Sajnos ez a legjobb ötletem, mert már nagyon látni szeretném, és a barátnőm Budapesten való tartózkodása nagyon jól jön a történethez. Nem szeretném kihagyni ezt az alkalmat. Csak nagyon kockázatos! Ha kiderül engem biztosan kitagadnak, vagy életfogytiglan bezárnak a házba. 17 éves lány


2011. dec. 14. 18:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

persze, már folyamatosan győzködöm szüleimet, hogy jó ember, de persze ők jobban tudják, és engem csak elvakított stb stb ...

ha összejön a randi akkor feltétlenül megírom mi lett, jövő hétre tervezzük, mert akkor lesz barátnőm Pesten. :)

egyébként igen, elengednek Pestre, mert megbíznak bennem... :/

2011. dec. 14. 20:18
 12/16 bánomisén ***** válasza:
Okés, várjuk és drukk neked! :-)) Vigyázz magadra Pestiában!
2011. dec. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
23%
Remek, én vagyok az első, aki határozottan ellenzi. De most komolyan: egészen kicsi esély sincs arra, hogy a szüleidnek igaza van a fiúval kapcsolatban, és nem véletlenül nem akarják melletted látni? A szülők se hülyék ám, bár legtöbbször ez utólag szokott kiderülni. Az pedig nem jó ötlet, hogy így visszaélnél a bizalmukkal.
2011. dec. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
35%

Én Anyuka vagyok,és a lányom nekem is 17 éves.

Belegondoltam hogyha én lennék ilyen helyzetben,és kiderülne,hogy a lányom hazudott,és becsapott,én hatalmasat csalódnék benne.Bizalmamat csúnyán eljátszaná ha ilyen tervet csinálna..

Ha megteszed,akkor ne legyen lelkiismeret furdalásod,mert azt egy anya rögtön észreveszi..Ha megteszed akkor úgy csináld hogy sose derüljön ki,mert ha kiderül,a szüleid bizalmát akár végleg elveszítheted..Szerintem ennyit nem ér meg az egész..De te tudod--Én nem csinálnám meg..

2011. dec. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
23%
Figyelj csak! Megértem, hogy most nagy a szerelem, de mivel még fiatal vagy, úgysem Ő lesz a férjed, és egy ilyen miatt eljátszani a szüleid bizalmát nagyon nagy ár!!!! Mert a fiúval bármikor vége lehet, és akkor nagyon fogod bánni, hogy így viselkedtél! Te megkaptad a hőn áhított bizalmat, ne játszd el! Sokkal többet veszíthetsz, mint nyersz ezzel a sráccal, aki bármikor leléphet! Nagy csalódást okoznál a szüleidnek, arról nem is beszélve, hogy onnantól kezdve nem fognak megbízni benned, és még az is lehet, hogy oda sem fognak elengedni ahová eddig igen! Megéri????? Ne hallgass azokra akik azt tanácsolják, hogy vállald be!!!!
2011. dec. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
32%
A helyedben alaposan átgondolnám, mert sokkal többet veszithetsz, mint amennyit nyersz.
2011. dec. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!