Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon durva húzás lenne?...

Ez nagyon durva húzás lenne? Nem merem bekockáztatni. De mégis muszáj. Mi lesz ha kidrül?

Figyelt kérdés

Szóval a barátomat gyűlölik a szüleim, de én mindenképpen szeretnék Vele talákozni. Én keleten lakok, ő pedig nyugaton. már nem találkoztunk kb mióta eltiltottak tőle, 1-2 hónapja, de mindig beszélgetünk telefonon szinte minden nap, meg emailezünk, mindent tudunk egymásról. van egy barátnőm, aki jövő héten egy hétig Budapesten lesz, és mondta, hogy egy délutánra vagy egy napra menjek el hozzá Pestre. Minden képpen szeretném Őt meglátogatni, szóval mindenképpen megyek. de ! arra gondoltam, hogy mi lenne ha este elköszönnék a barátnőmtől, és addigra ott várna a barátom, egy hotelben aludnánk, és másnap egész nap együtt lennénk, és itthon meg úgy tudnák, hogy két napig vagyok barátnőmmel, és ott is alszok nála. ?

Tudom, hogy nagyon kockázatos, de a szüleim hallani sem akarnak arról, hogy találkozni akarok vele. Indoklás nincs, meggyőzni meg képtelenség őket, maga a Pápa is jöhetne és elmondhatná, akkor sem engednének vele.

Sajnos ez a legjobb ötletem, mert már nagyon látni szeretném, és a barátnőm Budapesten való tartózkodása nagyon jól jön a történethez. Nem szeretném kihagyni ezt az alkalmat. Csak nagyon kockázatos! Ha kiderül engem biztosan kitagadnak, vagy életfogytiglan bezárnak a házba. 17 éves lány


2011. dec. 14. 18:26
1 2
 1/16 bánomisén ***** válasza:

Max. egy évre zárhatnak be, amíg 18 nem leszel :-D


Miért tiltottak el tőle? Ha valami gengszter, akkor az, amit most írni fogok nem érvényes ám!


Tudod, mit? Húzós egy kicsit, de a helyedben bevállalnám. Csak nagyon vigyázzatok magatokra és egymásra, mert Pest nem veszélytelen hely. És előtte nézzetek körül a neten, hol van normális áron szállás, mert a hotelek sem olcsók ám... Meg ha együtt töltitek az éjszakát... ugye, nem kell folytatnom? ;-)

2011. dec. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Általában az ilyen titkos helyzetek mindig kiderülnek.

Tanácsot nem tudok adni,mert valamiért úgy érzem,hogy úgy is megcsinálod ezt..De annyit mondanék,hogyha kiderül,akkor viseld nyugodtan a következményeket..Nagy bajod nem lesz,legfeljebb az hogy apád lekever két hatalmas pofont,vagy a szüleid onnantól kezdve nem fognak emberszámba venni..De 1 évet ki fogsz bírni bármi is lesz.

2011. dec. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Tudom, csak az a baj, hogy én szeretem a szüleimet nagyon, és nem akarom ennyire átverni őket, de úgy érzem most muszáj. Nem nem gengszter, semmi ilyen, csak egy hatalmas félreértés volt, mindent én rontottam el, és szüleim előtt elég rossz színben tüntettem fel, hogy próbáljam eltitkolni, hogy szeretjük egymást. akkor még azt hittem, hogy el tudjuk egymást felejteni, de mégsem így lett.

nos, tudom, hogy nagy a kockázat, és bármelyik percben kiderülhet, de azt is tudom, hogy akkor nekem végem van itthon. Ők nagyon bíznak bennem, pont ezért engednek el akárhova zokszó nélkül, mert tudják, hogy bízhatnak bennem, nem csinálok hülyeséget, főleg nem hazudok nekik. erre meg ilyenekre készülök, és ettől már előre lelkiismeretfurdalásom van. :(

2011. dec. 14. 18:40
 4/16 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha semmi különös indokuk nincs a szüleidnek hogy tiltsanak a párodtól, akkor igenis csináld meg ezt! Persze avasd be a barátnődet a dologba, hogy falazhasson neked.

Megérdemlik a szüleid, ha ok nélkül tiltanak!

2011. dec. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 bánomisén ***** válasza:
Figyu, két eset lehetséges. Vagy lebuksz, vagy nem. Ha nem, akkor hurrá. Ha igen és megkapod érte a magadét, de úgy érzed, megéri, akkor menj :-)
2011. dec. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
De jó neked tök izgalmas:) Hajrá vágj ele,majd írd meg mi volt:)
2011. dec. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Húú, köszönöm a pozitív hangvételű válaszokat. :) komolyan azthittem, hogy most jó páran le fognak minősíteni.

Hát azt nem mondanám, hogy de jó nekem, mert rettenetesen fáj, hogy át kell vernem a szüleimet, de "ha tiltással nevelsz, hazudni tanítassz" elv alapján bele fogok vágni. amiről nem tudnak, az nem fáj nekik.

ha meg mégis megtudják, az nekem úgyis jobban fog fájni.. :)

2011. dec. 14. 19:05
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem tedd meg..:) 17 éves vagy hivatalosan eltilthatnak de.. azért már nagylány vagy ha ugy nézzük.. a szüleimtől én nem félnék, de mivan hogyha a barátnőd megharagszik azért hogy őt csak felhasználod a tervedhez? és a szüleid egyáltalán elengednek Pestre?


15/L

2011. dec. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 bánomisén ***** válasza:
Abban az esetben le fogunk minősíteni, ha nem írod majd ide kommentbe, hogy mi lett a kaland vége, összejött-e a randi :-P
2011. dec. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%

Én megcsinálnám a helyedben, nem is látom esélyét annak hogy lebukj. Viszont utána állj neki meggyőzni a szüleidet, hogy jó ember és ne tiltsanak tőle, mert örökké nem bujdoshattok:) vigyázz magadra!

23N

2011. dec. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!