Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Minden esetben van gyűrű húzás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden esetben van gyűrű húzás?

Figyelt kérdés
csak polgári esküvőnk lesz két tanúval,majd velük vacsora.nem lesz felhajtás.nekem 2.házasságom lesz ez.sajnos nincs pénzünk másra.a gond hogy gyűrűre sem.a kérdésem hogy muszáj gyűrűt húzni ebben az esetben is?vagy az csak formaság?nem akarok beégni.
2009. dec. 18. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Igen szoktak. De ebből ne csináljatok túl nagy gondot. Vegyetek valamilyen bizsut és kész.
2009. dec. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem kötelezö, nekünk nem volt és jelenleg sincs gyürünk, pedig már elég régen házasok vagyunk. Az anyakönyvvezetönél sem kellet.
2009. dec. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
gondoltam arra is,hogy futtatott aranyat veszünk.később meg ha majd futja akkor vehetünk igazit.gáz?
2009. dec. 18. 21:29
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nem. csak az gáz, amit ti annak tartotok:) de jelen esetben nem. nyilván ha nem álltok jól, teljesen felesleges, a lényeg, hogy szeretitek egymást. a többi már csak formaság.
2009. dec. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Abszolút nem gáz!Szerintem a futtatott arany helyett inkább vegyetek ezüstöt!Nagyon szépek vannak eléggé olcsón,ráadásul mostanában elég nagy divat lett! :)Sok boldogságot!
2009. dec. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

a mi ezüstgyűrűnk darabja 2000 ft volt. az nem pénz. és ráadásul szebb is mint az arany. jelkép szempontjából sztem jó dolog. amúgy én sem vagyok híve a dobjunk-ki-egy

-vagyont-a-jegygyűrűre híve...

2009. dec. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!rendesek vagytok.kellemes karácsonyt mindenkinek!
2009. dec. 19. 12:39
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen van, de senki nem veszi észre, ha a gyűrű ezüst, vagy bizsu, nagyon szépeket lehet kapni.
2009. dec. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az anyakönyv vezetővel mindent meg lehet beszélni ha nem akarjátok ezt a részt mondjátok el nekek velünk nagyon fullok voltak!!Amugy nem az a lényeg ,hogy hányadik.Sok Boldogságot!
2009. dec. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!