Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A bátyám nem normális, a...

A bátyám nem normális, a barátját uszítja arra, hogy másszon rám, nem hagy békén, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy barátja, akit nemrég ismert meg, azt mondogatja neki, hogy másszon rám nyugodtan, folyotn felhívja hozzánk és mondja neki, hogy jöjjön be a szobámba, nem fogok ellenkezni. Teljesen megőrült és nem hagy békén. A srác meg tényleg rámszállt, üzeneteket küldözget, meg állandóan feljön. Hiába nem engedem be, ha a bátyám beengedi, mert itthon van egész nap. Szüleink külföldön dolgoznak, mivel nagykorúak vagyunk már, önállóan gondoskodunk magunkról. Nem merek szinte itthon lenni, mert mindig felhozza, egyszer társasoztak, a srác vesztett és a bátyám azt mondta neki, le kell velem feküdnie itt a nappaliban, addig nem hagyja békén, én meg gyorsan leléptem otthonról. Szerintetek normális? Ráadásul ide akarja költöztetni. Elegem van belőle, régen se volt százas, de már nem lehet vele normálisan beszélni, vigyorog mint valami hülye, mikor kitalálja ezeket, először azt hittem, hogy poénkodik, de már félek, mert teljesen komolyan gondolja. Egyik nap is jövök haza és ilyet bekiabál nekem, hogy "Vetkőzz r.banc!" Nem tudok mást mondani, mint hogy félek tőle. Tudom, hogy gyerekesen hangzik, de nem száll le rólam, mert hülye és erőszakos. Mit tehetnék vele, hogy békén hagyjon végre?
2011. dec. 13. 20:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez már zaklatás, vagyis rendőrségre vele, de kellenek bizonyítékok is. Bátyád is sáros, neki is el kellene egy pszichiátriai kezelés.
2011. dec. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
90%
Hiába írjátok, hogy jelentse fel, attól méghogy “ilyen“, attól még szerintem ennyire szereti, hogy nem jelenti fel... A diktafonos ötlet tényleg jó, de először a szüleiteknek mutassátok meg. És ha durvulna a helyzet akkor nincs más választásod, mint a rendőrség. Vagyis van, az, hogy tűröd amiket művel... De szerintem az első jobb.
2012. okt. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!