Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A bátyám nem normális, a...

A bátyám nem normális, a barátját uszítja arra, hogy másszon rám, nem hagy békén, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy barátja, akit nemrég ismert meg, azt mondogatja neki, hogy másszon rám nyugodtan, folyotn felhívja hozzánk és mondja neki, hogy jöjjön be a szobámba, nem fogok ellenkezni. Teljesen megőrült és nem hagy békén. A srác meg tényleg rámszállt, üzeneteket küldözget, meg állandóan feljön. Hiába nem engedem be, ha a bátyám beengedi, mert itthon van egész nap. Szüleink külföldön dolgoznak, mivel nagykorúak vagyunk már, önállóan gondoskodunk magunkról. Nem merek szinte itthon lenni, mert mindig felhozza, egyszer társasoztak, a srác vesztett és a bátyám azt mondta neki, le kell velem feküdnie itt a nappaliban, addig nem hagyja békén, én meg gyorsan leléptem otthonról. Szerintetek normális? Ráadásul ide akarja költöztetni. Elegem van belőle, régen se volt százas, de már nem lehet vele normálisan beszélni, vigyorog mint valami hülye, mikor kitalálja ezeket, először azt hittem, hogy poénkodik, de már félek, mert teljesen komolyan gondolja. Egyik nap is jövök haza és ilyet bekiabál nekem, hogy "Vetkőzz r.banc!" Nem tudok mást mondani, mint hogy félek tőle. Tudom, hogy gyerekesen hangzik, de nem száll le rólam, mert hülye és erőszakos. Mit tehetnék vele, hogy békén hagyjon végre?
2011. dec. 13. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szüleiteknek szólhatnál.vagy mondd meg a barátjának hogy szálljon le rólad.mert tudod hogy csak a tesód miatt van.
2011. dec. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
És abszolút nem is foglalkoznak veletek a szüleitek? Nem is járnak haza? A bátyádnál nagyon komoly gond van. Mindenképp tudniuk kell róla. Normális ember soha de soha nem viselkedik így a testvérével. Nem drogozik?
2011. dec. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De foglalkoznak velünk, 2 havonta jönnek haza, legközelebb karácsonykor. Előttük teszi a szépet és azt hiszik, mintagyerek, ha elmondanám ezt, úgysem hinnék el.
2011. dec. 13. 21:02
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is el kell mondanod, ennek semmiképp nem lesz jó vége. Defekt van a tesódnál. Vegyél egy diktafont és vedd fel amiket mond. Vagy a telefonoddal. Nem tudom elképzelni, hogy ne hinnék el, ez nagyon durva.
2011. dec. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
egyet értek az utolsóval vedd vel azokat amiket mond és mutasd meg a szülőknek, helyedbe én is félnék.. meg azok alapján amit írtál azt is el tudom képzelni h veled erőszakoskodik majd a testvéred.
2011. dec. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Költözz el, ha nagykorú vagy.
2011. dec. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm is hasonló helyzetben volt, csak ott a bátyja haverja nem volt normális... Tetszett neki bnőm, és a bátyja meg hazavitte, hogy kettesben legyenek, mindig egy szobában hagyta őket, hogy ismerkedjenek... Utána randiztak, majd a pasi majdnem megerőszakolta. Barátnőm persze nem hagyta magát, el is ment sürgősen, de bátyjának a mai napig nem mert szólni, mert úgyis a haverjának hinne, 15 éve jóban vannak.
2011. dec. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
amúgy ja,hány éves vagy?nem mindegy ám.első
2011. dec. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

vegyél fel mindnt diktafonra, és irány a rendőrség, mert ez már zaklatás kategória.

engem kirázott a hideg ahogy olvastam ezeket.


komolyan még képes és megerőszakol a fiú, bátyád meg tán még segítené is őt :S uhh nagyon durva!

2011. dec. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a bátyád tuti beteg! Még arra is gondolnék a helyedben, hogy ő is le akar veled feküdni, sőt megerőszakolni téged! Menekülj otthonról, akárhogy is!
2011. dec. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!