Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyam itt uvolt, nem tudom...

Anyam itt uvolt, nem tudom leallitani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azon akadt ki, hogy itt van a baratom. Utalja, mert vannak problemai, mar pszichiatrian is kezeltek, de engem is.. Anyam mar nem is tudom miota erezteti velem napi szinten, hogy nem szeret, es hogy a hazban nincs maradasom. Most abbol indult ki az orditozas, hogy este ettunk, es egy ures fazekat az asztalon. Tesomat is be akarja vonni, holott annak a szerencsetlennek koze nincs mar hozzank, van sajat elete. Mit lehet tenni? Anyam szerintem nem normalis. Vannak tevkepzetei, pl. hogy meg akarjuk olni, nem eszik semmit, komolyan, semmit, hergeli sajat magat, stb. Regen engem ok nelkul is megvert parszor, ha meg lefogtam a kezet, addig tekergett hogy bekekult es a munkahelyen terjesztette hogy mindennap megverem. Mut tegyek? Egyelore nincs munkam, sem a baratomnak, de havi 17 ezerbol nagyjabol fenntartom magam.(arvaellatas) Felorol ez a helyzet.


18/L


2011. dec. 9. 10:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Keressetek valamilyen melót aztán tipli ez a megoldás ...


10es válaszoló!


Mi a büdös faxért kell kötekedni?! Hogy ha 120e ft árva ellátást kapna akkor se ő kapná ha nem az anya, aki gondolom ennyit add oda a faxt nem lehet érteni, és kell értetlenkedni.


Aztán hogy 18éves és van érettségije?! Ha márciusban született akkor most májusban érettségizett és akkor most már lehet értettségije. Szakma más kérdés, de az se kizárt, hogy suli idő alatt volt valami OKJ-s vizsgára lehetőség és akkor már van szakmája is ... (persze, hogy mit ér vagy mit nem, az más dolog! )

2011. dec. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem az érettségibe kötöttem bele, hanem a szakma részébe. De ezt szerintem érthetően leírtam.
2011. dec. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!