Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom ellen feljelentést...

A párom ellen feljelentést tettek. Most mi fog történni? Bővebben lent

Figyelt kérdés
varoson eltunk a szuleimmel, de most 3 hete videkre koltoztunk. a parom testverenek szuletesnapja volt, es megkert menjunk egyutt. nekem volt egy ojan problemam, hogy nem volt mivel bemenjek, semmi sem volt mar abba az oraba. a parom aki egy kavezoba dolgozik, amit egy kisebb vendeglonek is lehet mondani, szakacskent van alkalmazva, de o pincer volt, es a hazhoz valo rendeleseket is o vitte ki autoval. szoval a parom fogta az autot es kijott ertem. kozbe csorgott a telefonja hogy rendeles van, de o nem vette fel, a fonokseg nem tudta ertem jott. autoval 22 percre lakom a varostol. visszafele tartottunk, es o 110el ment mert szolt a telefon, en epp akartam szolni lassitson mikor felborultunk... en kisebb karcolassal megusztam o meg toressel. hala a biztonsagi ovnek nem lett komolyabb bajunk. en nem tettem ellene feljelentest, ami ertheto, es a fonoke sem tett elore, de azt mondta 5 nap alatt fizesse ki az autot. a bank nem adott fel mivel papiron minimalberert dolgozik es van egy reszlete. letelt az 5 nap es a fonoknoje tegnap feljelentest tett ellene, es azt mondta amikor kifizeti az autot visszavonja. na mostmar mi fog tortenni? mi lesz akkor ha nem fizeti ki az autot? bocs, hogy ilyen hosszu voltam
2011. dec. 6. 09:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
85%
Előttem leírták mi fog történni és hogyan. Ha nem fizet akkor jön a végrehajtó. Ne haragudj, de ez nem egy határ menti településen történt véletlenül? Mert enyhén szólva hasonlít az egyik itteni nem rég történt esetre.
2011. dec. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!