Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Parommal kozos vallalkozason...

Parommal kozos vallalkozason torjuk a fejunket. Szerintetek milyen az otlet?!

Figyelt kérdés
1 es fel eve vagyunk egyutt nem sok de igazan ismerjuk egymast. Minden nap egyutt vagyunk nincs sosem vita koztunk. Kicsit talan tartok tole hogy osszeszolalkoznank. Aki volt hasonlO cipoben irja le leci tapasztalait. Nagyon koszonom.
2011. dec. 5. 23:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Legyen igazad!

Tudod tapasztalatokat írtam le, te biztos jobban meg tudod ítélni az iskolapadból a dolgokat. Ne vedd sértésnek, de akkor miért kérdezed a véleményünket, ha szerinted az nem úgy van?

Egyébként barátőm szülei is egy céget irányítanak (sajátot), a házasságuk romokban van. Ha anyagilag meg tudnák oldani, már elváltak volna.


Persze leírva mind szép és jó, hogy külön lehet választani stb. stb. De amikor benne van az ember, ez azért nem egészen így működik!

2011. dec. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nyilván egyébként valamennyit javít a helyzeten, hogy nem főállásban csinálnátok, hanem csak mellékesen, de így sem lesz egyszerű a történet.
2011. dec. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

senki sem mondta hogy egyszeru lesz, es hogy konnyu.

honnan tudod egyaltalan hogy hany eves vagyok, nem kell mindjart altalanositani hogy iskolapad...

kedves vagy hogy irtad a tapasztalataid, de szerintem ember fuggo ki mennyire tudja ezeket szetvalasztani. az en szuleim hazassaga nincs romokban sot! es vallalkozok egyutt. ha veletlenul valami zorrenes lenne, akkor megoldjuk! csak beszelni kell rola!

2011. dec. 6. 11:40
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy és igazából ez itt nem is számít.

Direkt írtam iskolapadot, mivel írtad, hogy iskolába jársz még, keresni pedig most sem keresel pénzt.


Azért írtam így, mert feltételezem ebből kifolyólag, hogy a szüleid tartanak el, (persze némi pénzt meg lehet keresni diákként is, nem erről van szó), a szüleiddel laksz, nem a pároddal kettesben és ebből kifolyólag nincs tapasztalatod abban, hogy milyen egyáltalán együttélni egy másik emberrel és emellett együtt is dolgozni vele.

Ha előtted jó példa van, annak én csak örülök. Viszont úgy gondolom, hogy mivel kiírtad a kérdést, valószínű nem én vagyok az első, aki mondta neked, hogy ez nem jó ötlet, vagy éppen magadtól is felmerült benned, ha más nem is mondta...

2011. dec. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
igazabol bennem es paromban ez nem. az en apukam mondta h vigyazzunk magunkra/kettonkre. ennyi volt. ezert irtam ki. nem ketelkedem, csak kivancsi voltam mas velemenyere is. de amig nem probaljuk ki, nem tudjuk meg. nem lakunk egyutt, viszont, mivel o mar kulon lakik, sokat alszom nala, es vagyunk eggyutt, sulibol egyenest hozza, es nincs gondunk egymassal, hetkoznap is ha leeht egyutt vagyunk minden percet. egyetlen egy veszekedesunkre sem emlekszem h let volna. ezert gondolom hogy nem lehet gond. sajnalom hogy neked ugy alakult akkor regen ahogy alakult. remelem en/mi leszunk az a jo pelda hogy mindenki merjen bele vagni, mert tenyleg vele tervezem az eletem!
2011. dec. 6. 11:53
 16/19 anonim ***** válasza:

Na, így legyen! :)


Én nem sajnálom, hogy így alakult nekem anno, hiszen akkor nem lennék most boldog a férjemmel! :)


Viszont amint elmozdul esetleg negatív irányba emiatt a kapcsolatotok, fontos, hogy felismerjétek és tudjatok lépni!

2011. dec. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Csak,hogy legyen egy pozitiv példa is:a szüleim 15 éve vezetnek közösen vállalkozást,nem befolyásolta negativ irányba a kapcsolatukat.Sőt,talán még összekovácsolódtak.
2011. dec. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Hát, nem is tudom. Volt, hogy pár hónapig egy munkahelyen dolgoztunk, és ellaposodott a kapcsolatunk. Miért is? Együtt voltunk szinte a nap 24 órájában, nem volt mit mesélni, olyan unalmas lett az egész. Azóta a cégtől kiléptem, s időbe tellett, de rendbejött a kapcsolatunk is. Lassan két éve leszünk együtt, együtt is lakunk másfél éve.

Párom is gondolkodik saját vállalkozásban, amiben ahogy csak tudom támogatni fogom, de figyelni kell majd arra, hogy a nap 24 óráját ne töltsük együtt, ami menni fog, hisz nem irodában fogunk bent ülni. ezek még távoli tervek. De, kedves kérdező, ha tényleg úgy van, hogy nagyon-nagyon sok időt fogtok együtt tölteni, nem biztos, hogy jó hatással lesz a kapcsolatotokra. Akár viták, akár ellaposodás...stb. Gondoljátok végig az összes eshetőséget.

2011. dec. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. nem lennenk egyutt a nap 24 orajaban. abban biztos vagyok. sot. ugyanugy mint eddig. en suli, o munkahely, de kozben en es o is inteznenk a dolgunkat, es lennenek napok amikor nem is talalkozunk nekem a konyveles vegett, vagy barmi. ami hozzateszem eddig igen ritkan volt h nem lattuk egymast.
2011. dec. 7. 08:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!