Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Parommal kozos vallalkozason...

Parommal kozos vallalkozason torjuk a fejunket. Szerintetek milyen az otlet?!

Figyelt kérdés
1 es fel eve vagyunk egyutt nem sok de igazan ismerjuk egymast. Minden nap egyutt vagyunk nincs sosem vita koztunk. Kicsit talan tartok tole hogy osszeszolalkoznank. Aki volt hasonlO cipoben irja le leci tapasztalait. Nagyon koszonom.
2011. dec. 5. 23:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

"Minden nap egyutt vagyunk nincs sosem vita koztunk. Kicsit talan tartok tole hogy osszeszolalkoznank."


Kicsit ellentmondásos a dolog.

De 2 értelmes ember mindent meg tud beszélni.

2011. dec. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen ugy hangzik. De itt gondolok cegi dolgokra ha esetleh valami nem ugy menne ahogy tervezzuk. Minden rendben koztunk. Nem is jutott volna eszembe ez ha szuleim nem hoztak volna fel. De bizom magunkban :)
2011. dec. 5. 23:47
 3/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj bele. Tudod minden sikeres férfi mögött áll egy nő, aki jól járt..
2011. dec. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ne mar. En nem vagyok ilyen. Egyutt akarjuk csinalni. Nem a penzeert vagyok vele. Hanem mert szeretem becsulom es segiteni akarok neki ott ahol tudok!
2011. dec. 5. 23:51
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet. HA együtt belevágtok és véletlenül összevitáznátok és elhagynátok egymást, akkor úgy kéne együtt dolgozni, hogy utálod a másikat..
2011. dec. 6. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak akkor nagyon jó ötlet, ha szigorúan és pontosan definiálni tudjátok kettőtök szerepét a cégben. Munkamegosztás, felelősség megosztása, kötelezettségek megosztása. Emellett nagyon hasonló üzleti célokkal és elképzelésekkel kell rendelkeznetek, azonos módon kell a pénzhez állnotok, és igen, nagyon nagyfokú önismeret, alkalmazkodó képesség és konfliktus kezelési készség kell. És annak ellenére, hogy a feladatok és felelősségek meg vannak osztva, mindkettőtökben ott kell legyen az igény arra, hogy ne despotaként uralkodjon a cégen, hanem megossza azt önszántából a másikkal, és kíváncsi legyen a másik véleményére egy adott üzleti helyzetben, és képes legyen saját meggyőződése ellenére néha megfogadni a másik tanácsát. Nem lesz könnyű, de nagyon izgalmas lesz, ha belevágtok :)
2011. dec. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

6. válaszoló vagyok.


Tudnod kell, hogy a pénz az egyetlen (a politikán és valláson kívül), ami BÁRMILYEN erős kapcsolatot képes elrontani.

2011. dec. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

kicsit megijesztettetek. de belevagunk. megbeszeltuk kinek mi lenne a dolga, es bizom magunkban :) nagyon sok embernek megy, igaz nem ilyen koran kezdik, de pl szuleim is igy kezdtek meg szoci alatt. ma is egyutt vannak. es remelem a munkat nem visszuk minidg haza. igaz hogy kevesebb idonk marad egymasra majd, de mindent osszelehet csiszolni, ezis egy olyan allapot amit megkell szokni :) aztan menni fog mint a karikacsapas. koszonom a valaszokat.

azert kicsit elretentto h mindenki igy gondolkozik... ahogy az elozo kommentek lathatoak.

2011. dec. 6. 08:31
 9/19 anonim ***** válasza:

Soha soha soha!


Ne tedd, ezzel keresztet vethetnél a kapcsolatotokra!

Én az egyik munkahelyemre odavittem az akkori pasimat, együtt éltünk, együtt dolgoztunk, 0-24-ig együtt voltunk.

6 hónap után vége lett. És nem voltak veszekedések, meg semmi ilyesmi, egyszerűen nem normális az, ha az ember non-stop együtt van valakivel. Akarva-akaratlanul megunja.


Barátnőméknél ugyanez volt a szitu, hiába ellenkeztem ott is kézzel-lábbal. 6 éve voltak együtt a barátjával, ebből 5,5 éve együtt laktak. Jól megvoltak, családalapítást terveztek, házat akartak venni, stb.

A srác munkahelyén üresedés volt és felvették a barátnőmet. Ők nem is voltak együtt végig a munkahelyen, de náluk sem működött a dolog, 4 hónap után vége lett köztük mindennek.


Arról nem beszélve, hogy a mai világban több lábon kell állni! Mit csináltok, ha becsődöl a cég? Ott lesztek ketten, 0 keresettel!

2011. dec. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

en meg suliba jarok, szoval igysem keresek. ez mellett is marad a suli, plusz a papirmunka. o meg marad annal a cegnel ahol dolgozik, es meg fog is. ez "Csak" mellekesen lesz mindkettonknek. szoval nem lesunk ejjel nappal egyutt.

es nem ertem, masoknal is megy hogy a no es a ferfi alapitottak ceget es egyutt vannak. a ferfi utazik intezi amit kell a no pedig irodaban van. es minden rendben megy. szerintem szet kell tudni valasztani a dolgokat.

u.i. meg nem lakunk egyutt. csak rengeteget vagyunk amikor lehet. enis birom ha sokat vagyunk egyutt es meg o sem mutatta annak a jelet h barmilyen gond is lenne!

2011. dec. 6. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!