Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a hisztis? Vagy...

Én vagyok a hisztis? Vagy barátomnak van igaza?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy mindjárt szülinapom lesz. Nem várok el nagy ajándékot a barátomtól, de jól esne valami. Erre?! Közös kasszán vagyunk, így tudom, hogy mennyi pénzünk van stb.

Nos az a helyzet, hogy az ő szülinapjára és spóroltam, mint az állat, csináltattam tortát, és az ajándékra költöttem még 25 ezret.

Több hónappal előre spóroltam, tudtam, hogy azoknak az ajándékoknak nagyon fog örülni.

És most, beszéltünk a szülinapomról barátnőmmel, erre ő nem mondott semmit.

Vett magának egy konzolt. Erre mondtam neki, hogy jó, azt csinál a pénzével, amit akar, de akkor sajnos le kell mondanunk valamiről a hónapban. A koncertről,ahol a szülinapom akartam ünnepelni. Így is megvette a gépet.

Mikor megkérdeztem, hogy akkor nem kapok semmit szülinapomra, az volt a válasz: miért én ugyan mit kaptam az enyémre?!

Azt,amit fent leírtam...

Jogos, hogy most kicsit magamba fordultam? 22/L


2011. dec. 3. 13:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
számítógép játék függő, ajjajj...bocsi de nekem a barátom is ilyen. Szerencsére engem nem hanyagol miatta de mindig félek h átbillen. Én reménykedem h kinövi és igyekszem tolerálni mint hobbija. de ha rám nem figyelne akkor leültetném és nagyon komolyan megmondanám neki h azt érzem a játék előtérbe került. ha szeret megérti
2011. dec. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

A pasimról van szó! Ő vette a konzolt.

A barátnőmmel csak beszélgettünk, így jött fel a szülinap.


Nem. nem hisztizek, egyáltalán nem. szimplán szarul esik.

És nem várom el, hogy ugyanolyan értékben adjon ajándékot. De azért ez rosszul esik, de tuti hogy nem lesz semmi, mivel már nincs rá keret.

2011. dec. 3. 13:41
 13/22 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos nem spórolt semmit. Soha nem szokott, de most biztosan tudom, hogy nem.

Nem fogok ez miatt veszekedni, meg semmi, pont azért írtam ide, hogy kibeszélhessem magamból. És hogy megtudjam, hogy én parázom túl, vagy érthető, hogy rosszul esik.

2011. dec. 3. 13:43
 14/22 anonim ***** válasza:
83%

Én legközelebb a saját szülinapomra spórólnék!!! Ha még annyit se, hogy emlékezzen, hogy Őrá is lett gondolva...

(Magyarán kérdezve, de letagadta, hogy Ő kapott valami ez a bunkóság és önzőség netovábbja). Karácsonyi ajándékra szánt pénzt meg betenném a bankba magamnak.

23/N

2011. dec. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
37%
Nem biztos hogy letagadja hogy mit kapott, inkabb jatsza a hulyet, a meglepetes meg most kovetkezik.
2011. dec. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
66%
Érthető hogy rosszul esik. Idén én sem kaptam SEMMIT a szülinapomra tőle. Azt mondta h majd bepótoljuk...hát azóta is pótoljuk:) De nem haragszom rá, mert tudom hogy nem igazán megy ez az ajándékozás dolog neki, nekem elég ajándék hogy megbízható, hűséges és őszinte, elég az ölelése is:)
2011. dec. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
FromOz, értsd meg, hogy nincs meglepi, semmi.
2011. dec. 3. 13:54
 18/22 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem várd ki a szülinapod, addig ne is említsd neki.

Ha tényleg nem kapsz semmit, vagy még el is felejti, akkor tényleg egy önző dög.


Pénz lett volna rá, elvégre konzolra is volt...

2011. dec. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
58%

Egy tünemény a pasid....kb 30-at költöttél rá a tortájával együtt, és még neki áll feljebb...Azért tájékoztasd, hogy ő mit kapott a születésnapjára, és ezek után tényleg ne vegyél neki abszolút semmit karácsonyra...

Jogos, hogy bánt, engem is nagyon bántana.

Majd írj légyszíves, hogy mi volt.

2011. dec. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem is a szülinapod után dühöngj, lehet, hogy valami olyasmit talált ki, ami kevésből kijön, pl estére vacsit csinál, fürdőt, megmasszíroz, vagy elvisz valami szép helyre, pl egy kilátóba, ilyesmi :) Én ennek jobban is örülnék, mint a koncertnek, bár az bántana, hogy magára költi az egészet, ez tényleg önzőség. De egy ajándékban nem az ár számít és ha nem vagy olyan helyzetben, akkor egyszerűen ne költs rá 30ezret, fölösleges.
2011. dec. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!