Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a hisztis? Vagy...

Én vagyok a hisztis? Vagy barátomnak van igaza?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy mindjárt szülinapom lesz. Nem várok el nagy ajándékot a barátomtól, de jól esne valami. Erre?! Közös kasszán vagyunk, így tudom, hogy mennyi pénzünk van stb.

Nos az a helyzet, hogy az ő szülinapjára és spóroltam, mint az állat, csináltattam tortát, és az ajándékra költöttem még 25 ezret.

Több hónappal előre spóroltam, tudtam, hogy azoknak az ajándékoknak nagyon fog örülni.

És most, beszéltünk a szülinapomról barátnőmmel, erre ő nem mondott semmit.

Vett magának egy konzolt. Erre mondtam neki, hogy jó, azt csinál a pénzével, amit akar, de akkor sajnos le kell mondanunk valamiről a hónapban. A koncertről,ahol a szülinapom akartam ünnepelni. Így is megvette a gépet.

Mikor megkérdeztem, hogy akkor nem kapok semmit szülinapomra, az volt a válasz: miért én ugyan mit kaptam az enyémre?!

Azt,amit fent leírtam...

Jogos, hogy most kicsit magamba fordultam? 22/L


2011. dec. 3. 13:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Jogos


ha ki nem is tenném,még karácsonykor is kenhetné a vajaskenyerét ünnepi menü meg ajándék helyett

2011. dec. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%
a párod fiú vagy lány?
2011. dec. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Fiú a párom:)
2011. dec. 3. 13:33
 4/22 anonim ***** válasza:
88%

végül is jogos.

ez figyelmetlenség,bunkó,tirpák dolog a részéről.

ott hibáztál, hogy megkérdezted: " most akkor nem kapok semmit?"-nem kellett volna!! ez valóban olyan mintha egy hisztis kisgyerek mondta volna...és amúgy se várj el ajándékot soha!még ha te adtál is, akkor se!!alapszabály. szóval,szard le.nyeld ezt le neki, VAGY dobd ki. vagy talán majd észbe kap a barátod..nem tudom.

2011. dec. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

ja jó csak nem értettem h h jön be a képbe a barátnőd :D

jogosan esik rosszul. másban is ilyen figyelmetlen? figyel rád amúgy?

2011. dec. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%

most ezt nem értem.a fiúdról van szó?vagy baratnöről?

mert elejen baratot irtal.

2011. dec. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Pont ezért írtam, hogy csak apróságot vártam, jelképes dolgot, mivel meg szoktuk ajándékozni egymást. Kivéve, ha nagyon rosszul állunk anyagilag.

A kérdésemet pedig nem úgy tettem fel, hogy hisztisnek tűnjek, vagy követelőzően, csak egyszerűen megkérdeztem.

A barátnőm pedig úgy jön a képbe, hogy épp nálunk volt, és vele beszélgettem:)

2011. dec. 3. 13:36
 8/22 anonim ***** válasza:
29%

Meg ne hisztizz. Nyilvan nem fogja elarulni hogy mit szan Neked a szulinapodra.

A masik, nem azert adunk ajandekot, hogy ugyanannyi ertekben mi is visszakapjuk. Ez nem add vissza a babaruham cim alatt van.

Nagyon gyerekes vagy.

2011. dec. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
És hogy másban is ilyen figyelmetlen-e. sajnos azt kell mondjam igen. Legjobb, mikor mesélek neki valamit, látom, hogy nem figyel, abbahagyom a mondat közepén a sztorit, és észre sem veszi... Csak játszik:(
2011. dec. 3. 13:37
 10/22 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehet, hogy ő is spórolt ugyanúgy, csak nem tudsz róla? Esetleg meglepetést akar neked?
2011. dec. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!