Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
Összejöttem 10 évvel ezelőtt egy pasival, akibe fülig szerelmes voltam, és látszólag Ő is belém, és szinte az elején kiderült, hogy nős. Szóval nem vert át, ennek ellenére vele voltam másfél évig azóta már elvált a feleségétől. Bármennyire szerettem is, mégis úgy döntöttem, hogy megszakítom vele a kapcsolatot. Én is férjhez mentem azóta, gyereket szültem, és idén májusban újra összefutottunk, átöleltük egymást és megszűnt minden körülöttünk, azóta szinte napi szinten beszélünk egymással. Férjemnek is mindent elmeséltem, aki most már úgy érzem egyre nehezebben viseli ezt a helyzetet. Ti mit tennétek a helyemben? Van egy normális férjem, aki nagyon jó apa is, de csak élünk egymás mellett, az a valami hiányzik amit a másik pasi iránt érzek. Nem tudom mit tegyek, maradjak a férjemmel és próbáljam meg elfelejteni, vagy rúgjak fel mindent? Iszonyú lelkifurdalásom van már így is, de bárhogy döntök is nekem mindenképpen fájni fog, de persze nem csak nekem. Köszi ha válaszoltok!
2011. dec. 2. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Mérlegeld alaposan, aztán dönts.

Írd fel, hogy miért mennél, és miért maradnál, és amelyik a több és erősebb indok, azt válaszd.

Én nem ítéllek el, majd az utánam következők úgy is el fognak ítélni.

2011. dec. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a férjemmel maradnék. Mert jó Apa, mert normális, mert szeret. Nyilván az újdonság hat most rád, de abba is gondolj bele, ha felrúgnál mindent (gyerek is bánná...) akkor a régi szerelmednél is elmúlna az újdonság varázsa.
2011. dec. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Gyorgyi28 ***** válasza:
100%

Valamiért megszakítottad egyszer ezzel a nagy szerelemmel a kapcsolatot. És férjhez mentél, saját családot alapítottál. Ezt a kérdést akkor így döntötted el. Személy szerint sosem értettem egyet azzal, ha valaki a gyerekek kedvéért nem lép ki egy rossz kapcsolatból... De ahogy leírod, nálatok nem ez van... Úgy tűnik, hogy a férjed nem egy szörnyeteg, hanem valaki, akit egykor szerettél. Az idő múlása sokszor unalmassá teszi a hétköznapokat. Sajnos most, amikor a két dolgot mérlegeled, nem azonos élményeket hasonlítasz össze. A férjednél a mindennapok vannak, míg a régi szerelmednél csak azok a "lopott pillanatok", amik azonnal hétköznappá szürkülnek, ha mellette döntesz.

Hasonló helyzetben én megpróbálnék izgalmat csempészni a házasságomba. Újra elmennék randizni a férjemmel, szakítanék időt arra, hogy kettesben romantikázhassunk. Sokat kell dolgozni azért, hogy egy kapcsolat ne szürküljön el, hanem évek múltán is szenvedélyes legyen.

2011. dec. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

"Van egy normális férjem, aki nagyon jó apa is"


Ez pont elég ok, hogy lecseréljed!

A mai világban már olyan unalmas az ilyen normális pasi. Nem?

Amikor minden pi*csa azzal henceg, hogy ezen a héten megint mással jár...


Amúgy megkérdezném, hogy te mit tettél volna,

ha a férjed állít haza azzal, hogy megtalálta álmai bombázóját?!

Itt rinyálnál, hogy milyenek a pasik!!

2011. dec. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a gyerek maradhatna a nagyon jó apánál.

Mielőtt döntesz, olvasd el kérlek:

Lev Tolsztoj: Anna Karenina c.regényét.

2011. dec. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

volt hogy én is éreztem ezt egy korábbi barátommal, többször összejöttünk, miután elszakított egymástól az élet, körülöttünk is állt a levegő, aztán megcsalt.


szóval amikor ilyeneket érzel, az simán lehet egyoldalú.mármint csak a rajongásról írok, nem a vonzalomról.


én annyit mondok, a régi ismerősöd szemében akkor lennél igazi nő, ha csillogna a szemed a boldogságtól, amit a házasságodnak köszönsz.

a meghódíthatatlan, akit csak tisztelni tud.

de nő, aki kifelé kacsingat a házasságából, az már csak egy vad. amit le kell vadászni.

ami neki játék és móka, az a te házasságodat mérgezi.

2011. dec. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez az! Igen! Rúgd fel a házasságod, hagyd ott a normális férjed egy olyan fickó miatt, akit 10 évvel ezelőtt szerettél és aki már akkor is megcsalt egy nőt. (épp veled)

Csak így tovább!

2011. dec. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én megtartanám szép emléknek. Nekem is megvolt a nagy Ő. 15 éves voltam mikor összejöttünk 17 éves voltam mikor szétmentünk. Azóta már férjem és gyerekem van.

volt hogy összefutottunk, órákig beszélgettünk, hát dobogott a szívem.

Inkább próbálj meg a házasságodért tenni.

Valami nem volt jó anno köztetek, nosztalgiából nem érdemes újrakezdeni, mindent felrúgva!

Az ember a szépre szeret emlékezni!

2011. dec. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én egy olyan pasitól nem várnék semmit akinek anno a szeretője voltam (akárhonnan is nézzük). Persze, hogy izgalmas, az egész nagyon szép és romantikus és tiszta szappanopera, ez kell a nőknek, nem véletlenül élünk halunk a különböző sorozatokért, csak szerintem annyi a különbség, hogy a való életben jobban megéri a férjjel maradni, ha tényleg annyira jó ember és jó apa és szeret. A szenvedély elmúlik ám hamar. De persze ha nőként így nem vagy boldog, mert a melletted lévő férfi már nem boldogít vagy esetleg csak azért vagy vele mert ez akkor egy kényelmes döntés volt akkor megfontolandó, hogy a Másikat válaszd, egy teljesebb élet reményében. De ha a férjeddel is voltak szerelmes, szép éveitek csak mostanra mentetek el egymás mellett akkor jobban jársz ha az energiáidat a házasságodba fekteted és megpróbálod feléleszteni a tüzet (ha volt). Nem biztos, hogy a szív hozza meg a nekünk legjobb döntéseket, mérlegelj is. Nagyon nehéz döntés, őszintén kívánom, hogy légy boldog és dönts a legjobban. A lényeg, hogy ne sokáig halogasd mert amid most van azt is tönkreteszed ezzel a flörttel, de ha a férjedet választod lehet ő is jobban odateszi majd magát, hogy újraépítsétek amitek most veszni látszik. :)
2012. jan. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!