Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Masodiknak erzem magam, mit...

Masodiknak erzem magam, mit tehetek, hogy ne legyek szomoru?

Figyelt kérdés

Nem feltekenysegbol irok...nem vagyok mar kisgyerek. 19 eves vagyok...

Kiskorom ota "jobban figyelnek" a novremre mint ram...de ugy az egesz csalad...Omindent elsokent elt at, minden nagyobb unnepet, az elso osztalyt, a nyolcadikot, a ballagast MINDENT...keves ido van kozottunk es kovetkezo evben az enyem mar "nem olyan erdekes"...de nem egyszer, nem ketszer mindig ez volt...mindig o volt a tokeletes, es en mindig valahol elvoltam (pedig tenyleg en is jo tanulo vagyok, segitek itthon szoval amigy oke minden)...iden nekem lesz a kicsengetesem, es a fel rokonsag mar lemondta (gondolom tavaly mar eleg volt...)...aztan nem nagyon biztatnak semmivel, csak ilyen negativ dolgokat kapok hogy "meg nem biztos hogy bejutsz", "egyszer haddlam bejutsz-e aztan utana beszelunk..." rosszul esnek ezek a dolgok...mar nem akarok a regi dolgokon keseresni, de hogyan tegyem magam tul ezen? mindig azt erzem en vagyok az aki kevesbe fontos...ertem nem aggodik senki...

tehetek valamit?


2009. máj. 13. 21:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%

erről a kérdésről beszéltem, pont a storiba illik, szerintem a tesód írt, vagy te a tesód nevében. Nem mintha baj lenne, de le se tagadhatnátok!


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


a válaszadók szerint is kisérteties a hasonlóság?

2009. máj. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nekem rengeteg baratom van, es parom is van mar majdnem ket eve:) -ez az egyik, masik en gyakran jarok szorakozni, abszolut nem vagyok itthon ulos:)

igazabol lehet tegnap elragadtattattam magam, mivel eleg sokan lemondtak a kicsengetesemet es ez nem esett valami jol...

minden esetre koszi meg egyszer:)

2009. máj. 14. 20:51
 13/15 anonim ***** válasza:
73%
Arra már gondoltál, hogy mi lenne veled ha mindenben a harmadik lennél, mert harmadiknak születtél?
2009. máj. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
ha-ha-ha
2009. máj. 15. 14:50
 15/15 anonim válasza:
Csak a fidesz
2022. nov. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!