Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisgyerekes apukák! Megkóstoln...

Kisgyerekes apukák! Megkóstolnátok a párotok anyatejét?

Figyelt kérdés
Csak elgondolkodtam ezen, hogy ez a dolog mennyire számít normálisnak avagy undorítónak...
2011. nov. 27. 15:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
Én nem szeretem a tejet, de az anyatej kifejezetten finom! Aki szereti a párját, annak minden szép és jó, nem undorodik semmitől.
2011. nov. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Kíváncsiságból 1x megkóstolta, ennyi.

Azért ezt túlzás lenne undorítónak vagy aberráltnak nevezni. Akkor lenne az, ha mindennap követelte volna :)

Én is megkóstoltam, elvégre akármit csak nem adok a gyerekemnek :) Nekem sem ízlett különösebben, de azért nem hánytam el magam tőle, egyszerűen túlléptünk a dolgon.


Amúgy ez teljesen igaz rám is: "Alapból undorodom a gondolattól, hogy képes vagyok tejet előállítani, mint egy haszonállat. De hát ez a biológia."

Az egyik válaszolótól idéztem.

2011. nov. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de szerintem az, hogy szeret e a párom, nem azon fog múlni, hogy megkóstolja e az anyatejet.Hiába imádom, nem lesz illatos a wc-ben, miután a nagy dolgát végzi, és én szerelmesen öklendezek, ha véletlenül rögtön utána megyek.
2011. nov. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!