Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisgyerekes apukák! Megkóstoln...

Kisgyerekes apukák! Megkóstolnátok a párotok anyatejét?

Figyelt kérdés
Csak elgondolkodtam ezen, hogy ez a dolog mennyire számít normálisnak avagy undorítónak...
2011. nov. 27. 15:41
1 2 3
 11/23 zokniszörny ***** válasza:
87%
Aki azt írta, hogy anyatejet inni undorító, az egy gyökér. Te is azt ittad, mikor csecsemő voltál, apafej. Meg tehéntejet inni ennyi erőből miért nem gusztustalan? Egy másik faj teje!
2011. nov. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
85%
Az én párom se ivott belőle, sőt én se.Nem volt gusztusunk hozzá, nem mindenki egyforma.
2011. nov. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
60%

Igen, mindenki ivott gyerekkorában. De az édesanyjától kapta, és a mellnek még nem volt gyerekkorunkban szexuális értéke.


Szerintem kicsit furcsa. Alapból undorodom a gondolattól, hogy képes vagyok tejet előállítani, mint egy haszonállat.

De hát ez a biológia.

2011. nov. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
29%
Zokniszörnynek,szerinted normális jelenség ha felnőtt állatok tejet isznak ,mert szerintem nem,és ez az emberre is érvényes.
2011. nov. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem gusztustalan. Az anyatej a babáknak való, én a sajátomat sem kostolnám meg semmi pénzért..még a hideg is kirázott tőle.

Erről az anyatejes fagyi jutott eszembe.Az is hasonloan aberrált dolog.

2011. nov. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
52%

Én nő vagyok, de ez szerintem is undorító.

Oké egy újszülöttnek ezt kell ennie, de egy felnőtt embernek..elkap a hányinger..

Nem mondom, hogy elítélem, aki ilyet csinál, de én sugárba hánynék, ha meglátnám.

Mindenki evett már ilyet, de bőven elég volt újszülöttként.

2011. nov. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

azért a megkóstolás és az evés között szerintem van különbség,nem is kicsi...

Férjem is megnyalta,én is,kíváncsiak voltunk rá.Plusz a kislányomnak egy időben lefejt tejjel pótoltam,ott akár akartam,akár nem kóstolni kellett,nehogy romlott legyen vagy túl meleg,stb..Amúgy szerintem kifejezettem rossz íze van

2011. nov. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
inkább kihagynám. 28/F
2011. nov. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
A macskám felnőtt állat és tejet iszik! Úristen, tök beteg!
2011. nov. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A macskád nincs megfelelően táplálva sajnos.Az ideális macskatáp még mindig a kisrágcsálók és a madarak,természetesen élve.
2011. nov. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!