Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Védeném a lányom,...

Mit tegyek? Védeném a lányom, de hogy?

Figyelt kérdés

Van egy szép 19éves nagy lányom, nekem ő a mindenem, mint más anyának is, viszont féltem és szeretném védelmezni.

Nem akarok összetört szívet neki, de sajnos volt már benne része!

Na a lényeg, 3hónapja van kapcsolata egy 21éves fiúval, de ez a fiú egy kiismerhetetlen alak, és nagyon fáj rá a fogam, és már nem bírom visszatartani magam hogy ne olvassak be neki.

Korábban jártak már 2hónapot, csak a drága kisfiú megcsalta a lányomat, és a lányom nagyon iszonyatosan maga alatt volt, ilyet mint akkor láttam nem kívánok senkinek sem!

A lányom szakított vele és összejött a srác azzal lánnyal akivel megcsalta, vele volt 3hónapot, majd mint ha mi sem történt volna, a lányomnak ismét elkezdett udvarolni.Szakított a másik lánnyal, és az én lányom pedig megbocsájtott neki,na már 3hónapja vannak együtt.Viszont a lányom nagyon fél hogy ismét megcsalja őt.Pénteken is fogta magát a srác és elment inni, mert neki sok a gondja.Viszont ismét rossz volt nézni a lányomat mert kicsit kiakadt.A lányomat én engedném szórakozni de nem megy a drága barátja miatt, mert megbeszélték egymás nélkül nincs buli! Na és valamit szeretnék szólni ennek gyereknek, mert az én lányom nekem a mindenem, és nem tűröm hogy holmi jött ment játszon az érzéseivel.

DE nem akarok olyat szólni hogy sarkon forduljon és elmenjen, mert az fájna a lányomnak, de őszintén mit mondhatnék neki???Nem akarom hogy ismét megcsalja.:/


2011. nov. 27. 14:35
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
12:33-as, így már értem, kösz, és egyetértek veled. Csernust azért emlegettem, mert egy könyvben nem átallotta kiteregetni a családi dolgokat és élesen bírálni a szüleit. Ezt nem tartom szép dolognak. De amit te leírsz, az teljesen helyénvaló szerintem.
2011. nov. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!