Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Védeném a lányom,...

Mit tegyek? Védeném a lányom, de hogy?

Figyelt kérdés

Van egy szép 19éves nagy lányom, nekem ő a mindenem, mint más anyának is, viszont féltem és szeretném védelmezni.

Nem akarok összetört szívet neki, de sajnos volt már benne része!

Na a lényeg, 3hónapja van kapcsolata egy 21éves fiúval, de ez a fiú egy kiismerhetetlen alak, és nagyon fáj rá a fogam, és már nem bírom visszatartani magam hogy ne olvassak be neki.

Korábban jártak már 2hónapot, csak a drága kisfiú megcsalta a lányomat, és a lányom nagyon iszonyatosan maga alatt volt, ilyet mint akkor láttam nem kívánok senkinek sem!

A lányom szakított vele és összejött a srác azzal lánnyal akivel megcsalta, vele volt 3hónapot, majd mint ha mi sem történt volna, a lányomnak ismét elkezdett udvarolni.Szakított a másik lánnyal, és az én lányom pedig megbocsájtott neki,na már 3hónapja vannak együtt.Viszont a lányom nagyon fél hogy ismét megcsalja őt.Pénteken is fogta magát a srác és elment inni, mert neki sok a gondja.Viszont ismét rossz volt nézni a lányomat mert kicsit kiakadt.A lányomat én engedném szórakozni de nem megy a drága barátja miatt, mert megbeszélték egymás nélkül nincs buli! Na és valamit szeretnék szólni ennek gyereknek, mert az én lányom nekem a mindenem, és nem tűröm hogy holmi jött ment játszon az érzéseivel.

DE nem akarok olyat szólni hogy sarkon forduljon és elmenjen, mert az fájna a lányomnak, de őszintén mit mondhatnék neki???Nem akarom hogy ismét megcsalja.:/


2011. nov. 27. 14:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%

nagyon beteges a gondolkozásod, felmerül benned, hogy neked kell "megfogni".

Betegesen uralkodsz rajta, így önértékeléses önállótlan személyiség lett, aki ilyen hatalomvágyas hűtlen pasikkal jön össze. Lehet azt érzi, vele is jobb, mint a te kontrollod alatt.

2011. nov. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Kezdjük ott hogy nem pontoztam le senkit, akár teszek fel egy képet is! :) nevetséges nem süllyedek e idáig hogy pontozgassak, nem is érdekel az egész.

A másik pedig hogy nem nem merül fel bennem hogy megfogjam, ezt azért írtam hogy nehogy azt gondoljátok.

2011. nov. 27. 15:00
 13/21 anonim ***** válasza:
84%

Kedves kérdező!

Itt az idő, hogy elengedd a lányod kezét. Ez az ő élete, az ő döntései. Neked annyi a dolgod hogy támogasd, szeresd, legyél vigasz, és adj tanácsot, ha kér!

2011. nov. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak itt, akik provokálni jönnek, nincs jobb szórakozásuk, át kell ugrani a válaszaikat, mosolyogni rajta egyet :). A lányodat kellene erősíteni, mondani, hogy te mindig mellette állsz, rád mindig számíthat, és hogy úgy látod, ez az ember nem való senki mellé, higgye el, talál jobbat. Legyen óvatos, ne szerelmesedjen bele fülig, házasságra meg gondolni sem érdemes az ő korában, ma a fiúk még tinik 25 éves korukig legalább. Ha a fiúnak olvasol be, rád fog megharagudni a lányod.Majd felnyílik a szeme, és ha van akire támaszkodhat, nem akkora tragédia a szakítás sem.
2011. nov. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

14:48-as! Érdekelne, hogyan működik ez az "érzelmileg elengedés". (Nem a Csernus doktor vagy véletlenül?). Soha nem értettem meg, hogy ez hogyan lehetséges. 18 éves koráig szeretni kell, aztán el kell tőle távolodni mesterségesen? Hogyan gondolod ennek a kivitelezését?

Aztán ha elengedtük, akkor közömbösen és tétlenül nézzük, hogy tökremegy az élete, mert még tapasztalatlan? Vagy esetleg olyan házasságot köt, amit senkinek nem kívánunk, mert szerelmes és nem lát! Azt is nézzük tétlenül? Miközben kapunk nem kívánatos rokonokat és anyagilag is ráfizethetünk a dologra?

Hogyan gondolod?

2011. nov. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én megköszönném a helyében, ha elüldöznéd a fiút. Bármennyire fáj az alkoholistának, hogy elzárják előle az üveget, legalább nem teszi tönkre magát.
2011. nov. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Akkor végképp nem értem, miért gondolja, hogy nem érdemel jobbat. Lehet, hogy a fiú már átmosta az agyát.
2011. nov. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ilyen anya mellett, nem lesz egy egészséges lelkületű felnőtt egy gyerekből. Önértékelési zavarosra nevelted, az uralkodási mániáddal és a túlvédéseddel.

Ha normálisan nevelted volna, és az elméd okés lenne, akkor a gyereked nem járna ilyen hülyékkel.

Csak magadat okolhatod, mert az egy tükör a szülőről is, hogy a gyermeke milyen párt választ.

2011. nov. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
14:18-as vagyok. Csernus?? Nem, nem. Arra gondolok, amikor az édesanya pontosan úgy kezeli a lánya/fia életét, mintha a sajátja lenne. A gyerek, főleg túl a kamaszkoron önálló ember pontosabban EMBER nagybetűvel. Ha az anyuka pontosan úgy körbenyalja és dédelgeti, mintha kisgyerek lenne, tehát érzelmileg nem tud leszakadni arról, hogy neki vagy egy (kis)gyereke, az egyik félnek sem egészséges. Milyen személyiségszerkezete lesz így a gyerekeinek? Sajnos az édesanyáknak fájdalmas elfogadni, hogy egy idő után nem ők a gyerekeik életének abszolút középpontja, nem olyan fontosak, amint amikor picik voltak. Okosan szerető, támogató Édesanyára van szükség nem a mindenható Földanyára, aki a nyakadba mászik.
2011. nov. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Aki Csernussal jön elp, evidens dolgoknál, annak nagyon "csodálatos" lehet az emberismerete meg asszociációs képessége.
2011. nov. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!