Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Védeném a lányom,...

Mit tegyek? Védeném a lányom, de hogy?

Figyelt kérdés

Van egy szép 19éves nagy lányom, nekem ő a mindenem, mint más anyának is, viszont féltem és szeretném védelmezni.

Nem akarok összetört szívet neki, de sajnos volt már benne része!

Na a lényeg, 3hónapja van kapcsolata egy 21éves fiúval, de ez a fiú egy kiismerhetetlen alak, és nagyon fáj rá a fogam, és már nem bírom visszatartani magam hogy ne olvassak be neki.

Korábban jártak már 2hónapot, csak a drága kisfiú megcsalta a lányomat, és a lányom nagyon iszonyatosan maga alatt volt, ilyet mint akkor láttam nem kívánok senkinek sem!

A lányom szakított vele és összejött a srác azzal lánnyal akivel megcsalta, vele volt 3hónapot, majd mint ha mi sem történt volna, a lányomnak ismét elkezdett udvarolni.Szakított a másik lánnyal, és az én lányom pedig megbocsájtott neki,na már 3hónapja vannak együtt.Viszont a lányom nagyon fél hogy ismét megcsalja őt.Pénteken is fogta magát a srác és elment inni, mert neki sok a gondja.Viszont ismét rossz volt nézni a lányomat mert kicsit kiakadt.A lányomat én engedném szórakozni de nem megy a drága barátja miatt, mert megbeszélték egymás nélkül nincs buli! Na és valamit szeretnék szólni ennek gyereknek, mert az én lányom nekem a mindenem, és nem tűröm hogy holmi jött ment játszon az érzéseivel.

DE nem akarok olyat szólni hogy sarkon forduljon és elmenjen, mert az fájna a lányomnak, de őszintén mit mondhatnék neki???Nem akarom hogy ismét megcsalja.:/


2011. nov. 27. 14:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Már megbocsáss, de, ha a lányodnak ennyi esze van, akkor megérdemli, h kihasználják!
2011. nov. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem a sráccal van gond, hanem a lányoddal. Minek bocsájtott meg neki? Ki mint veti ágyát, úgy alussza álmát...
2011. nov. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Kicsit beteges a lányodhoz fűződő viszonyod. Ha egy felnőtt nőnek a kislánya a mindene az már régen rossz, már rég el kellett volna engedned ÉRZELMILEG. Azzal pedig, hogy a leányzó hagyja, hogy hülyét csináljanak belőle, tényleg nem tudsz mit kezdeni. Nem a fiúnak kellene beolvasni, hanem megkérdezni a lányodtól, hogy édes gyerekem, hová tetted az eszedet és a gerincedet?? Ha van olyan jó viszonyotok, ahogyan kiolvasom a szavaidból egy ilyen beszélgetés nem lehet probléma.
2011. nov. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
a beteges félelmed és az uralkodásod hatására olyan személyisége lett, aki félelemben és a hatalma alatt tartja
2011. nov. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Viccet félretéve, a lányomnak mondtam hogy járjon nyitott szemmel, és van olyan fiú akit ő megérdemel.Kicsit fura is, mert a fiú még a névnapjára egy szál szegfűt sem adott, inkább elment beinni! :/ A lányomnak úgy érzem kezd magához jönni az esze.

DE azért nem fogom annyiba hagyni, és szeretnék egy két szót szólni a fiúhoz!Szóval?

2011. nov. 27. 14:51
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
A lányod a Te szemed fénye - elhiszem. h. elfogult vagy vele, de sajnos nem egy észlény, önértékelése nincsen, buta, és a f*szt is szereti (amivel amúgy nincs semmi baj) - csak mondjuk van az embernek önértékelése, h. mondjuk nem mindegy kiét... :-/
2011. nov. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd már a fiút a fenébe! Ha a lányodnak kinyílik a szeme, úgysem látod majd a srácot soha többet, nem kell mindent kontroll alatt tartani.
2011. nov. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

És álljon meg a menet, a lányom mind a 10ujjára kapna fiút, és semmikép nem azt akarom hogy na most megfogjam neki, mert nem akadna a lányomnak, mert igen minden nőnek a saját gyereke a legszebb, de ha az én lányom nem az én lányom lenne akkor is szépnek tartanám.


Egyébként a fiút semmikép sem értem, gyereket akar a lányomtól, eljegyzést karácsonykor, házasságot, és eteti minden széppel :/

2011. nov. 27. 14:53
 9/21 anonim ***** válasza:
62%
Kösz, hogy lepontoztál, de nekem van igazam.
2011. nov. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
62%

ma 14:54!


Én is le lettem pontozva. Az igazság mindig fáj...

2011. nov. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!