Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet olyan, hogy a szülők...

Létezhet olyan, hogy a szülők nem szeretik a gyereküket?

Figyelt kérdés
A kérdés az egyik barátommal kapcsolatban merült fel, mert határozottan olyan érzésem van, hogy nem érdekli a szüleit, hogy mi van vele. Gyakorlatilag le se sz*rják, az apja nem tud egy normális hangnemű kérdést feltenni neki, illetve csak b*sztatni tudja (néha olyan dolgokkal, amiket már én tartok igazságtalannak.) Az anyja meg teljesen közönyös irányában, az sem érdekelte különösebben, mikor a srácot legutóbb elütötte egy autó. (Tényleg nem érdekelte, mikor mesélte a barátom, hogy mi történt, az anyja azt se kérdezte meg, hogy jól van-e.) Pedig a srác nem ezt érdemelné! Jópofa, vagány gyerek, jó sztorijai vannak, tisztelettudó, udvarias, segítőkés, jóindulatú. Igaz, hogy lázadó típus, de az feljogosítja a szüleit arra, hogy teljesen lesz*rják? Én se hittem el, hogy van ilyen, de ez az autós eset kiverte nálam a biztosítékot...
2011. nov. 25. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Igen van ilyen. Nem is egy. Abban a családban gondolom nem kis problémák vannak...
2011. nov. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vannak ilyenek hogy csak megszüli és csak van a gyerek.Az ilyenektől el kellene vennie a gyereket a gyámhatóságnak.Sokan meg azt hiszik hogy ruházzák etetik meg taníttassák a gyereket meg és ez elég nekik pedig nem így van.A gyerek nem egy HÁZIÁLLAT.Szeretetre , nevelésre , törődésre van szüksége.
2011. nov. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tényleg van. Sok kitartást kívánok a barátodnak! Az ilyen szülővel nem sok mindent lehet kezdeni.
2011. nov. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen szülők miért akarnak egyáltalán gyereket?
2011. nov. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, létezhet. Sőt valojaban az a ritka, a szintiszta szeretetet ereznek irantuk.:S


"Az ilyen szülők miért akarnak egyáltalán gyereket?"


Nem akarnak.

A gyerek nemszeretésének az a leggyakoribb oka, hogy nem akarták.

2011. nov. 26. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%

Ha a szülőn van sapka, az a baj, ha nincs sapka, az a baj.

Törődjön is vele, meg ne is törődjön! Ha törődik, kioktatást kap, hogy mit avatkozik bele, ha visszafogja magát a törődésben, akkor meg nem szereti, az a vád.

Majd megtudjátok, hogy ilyen közhangulatban milyen szülőnek lenni!

2011. nov. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló te észen vagy???

A szeretet nem döntés kérdése!

Mi az hogy milyen szülőnek lenni manapság? A legalapabb dolog, hogy szeretjük a gyereket..aki erre képtelen ne szüljön.

2011. nov. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, abban a családban vannak problémák. Pedig a szülők nem úgy néznek ki, mint akik csak összehoztak egy gyereket, aztán le van sz*rva, mert a barátom bátyja a kiskedvenc, őrá irányul minden figyelem, meg ő van állandóan körülrajongva. Egyébként úgy tudom, hogy a barátomat az apja akarta csak, anyja nem igazán. Azt is elfogadom, hogy mondjuk testvéreket nem egyenlően lehet szeretni, de azért az is túlzás, hogy az idősebb testvéré az összes szeretet, a kicsinek meg semmi se jut... ilyenkor úgy elszomorodom, ha erre gondolok. :(
2011. nov. 26. 11:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Van, persze. Engem anyám pár hónaposan lepasszolt a nagyszüleimhez, mert nem kellettem neki. Nem is ismerem.
2011. nov. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti: neked szövegértési problémáid vannak, annyira nem érted, amit írtam. Azt hiszem, te nem vagy észnél (nem észen!)
2011. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!