Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet hogy nem bír az anyja?

Létezhet hogy nem bír az anyja?

Figyelt kérdés
a barátom 20 évvel idősebb, lehet hogy az anyja nem bír engem mert túl fiatal vagyok a fiához és nem tart hozzá illőnek? nem igazán kommunikál velem, igaz én sem, így alakult. több mint 1 éve vagyunk együtt. 21l
2011. nov. 15. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Lehet,hogy az a baj,hogy nagy a korkülönbség közted és a mama közt,ezért nincs közös témátok.Neked kellene közeledni hozzá.Ha meg a 20 évvel van baja,akkor meg már rájöhetett volna 1 év után,hogy fölöslegesen aggódik,mert jól megvagytok!
2011. nov. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Elképzelhető!

Viszont ha már úgy alakult, hogy fiával kapcsolatba kerültél, neked kell mindent annak érdekében megtenni, hogy bebizonyítsd hogy te egy érett, felnőtt nő vagy.

Ehhez elengedhetetlen, egy nagyon fontos eszköz a kommunikáció és pozitív kapcsolatra törekvés.

2011. nov. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Valószínű, hogy nem bír...ha jobban belegondolsz, akár az unokája is lehetnél!
2011. nov. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Már csak a GY közönségét elnézve is azt mondom, nagy eséllyel nem bír.

Minden ötödik kérdés az anyós-problémából adódik..

Vannak nehezen kezelhetőek, ő meg ráadásul nem is eggyel hanem két generációval idősebb nálad, lehet nem ilyen feleséget álmodott a fiának.

Ha szerencséd van,és a pároddal tervezed az életedet, idővel rájön, hogy szeretitek egymást, a korkülönbség ellenére is. Viszont ha te magad sem hosszútávra tervezel, ne csodálkozz, ha ő nem fogad el.

2011. nov. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Hát sajnos előfordul. Tudom nem nyugtat, de én egy évvel vagyok fiatalabb az anyósomnál mégsem bírja elfogadni, hogy a fiával vagyok már évek óta. Szerintem a korkülönbség zavarja, de ne foglalkozz vele. Lényeg, hogy ti szeretitek egymást.
2011. nov. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!